Дитячі лікарі - педіатри

May 10, 2007 14:52

Маю з малятком проблему - болів в нас животик, дотягнули до каків зі слизу і пішли на аналіз на бакпосів. Висіяли нам клепсіеллу і золотистий стафілокок (малечі 8 тижнів). Все принесли з собою з пологового - дівчина з якою ми разом народжували і лежали в одній палаті має те саме з малим.. Аналізи ми робили в різних лабораторіях - я на Зеленій, вона ( Read more... )

кольки, здоров'я, лікування

Leave a comment

Comments 18

yusmal May 10 2007, 12:19:06 UTC
Та й за кордоном кожен лікар лікує по-своєму. А від себе скажу, висновок, який я зробила більше ніж за рік співжиття з малими: якщо щось лікуєш, ні в якому разі не давай все зразу (це я не раз читала, і якщо раптом виникне на щось алергія, будеш точно знати, на що), а по-друге, все, що вони прописали ділити на два (дві таблетки в день перетворювати на одну, десять уколів перетворювати на п.ять, а ще обирати того лікаря, який прописує більше укріпляючого - травички всякі, вітамінчики, і менше антибіотиків, і, взагалі, прописує менше всього (того, що той, що прописує багато просто для надійності пишуть багато)... Їх, взагалі, давати не варто, хіба це взагалі край, тим більше, сильних антибіотиків, тому що одне лікування перейде в інше. От. :) Успіхів. А ще треба поритися в довідниках травників, там може знайтись якийсь файний рецептик і попитати бабусь, в них теж шось може попастись цінне.

Reply


mel_yarar May 10 2007, 13:25:06 UTC
Може вам взагалі дитині нічого з перерахованого не давати, а звернутись до грамотного гомеопата. Він прибере проблему з меншими втратами

Reply


ksani May 10 2007, 13:52:42 UTC
Зоряно, шкода, що у Вас таке трапилося, але не переживайте. Мені відомі випадки, коли подібні проблеми мами усували виключно грудним годуванням. Правда, на це йшло близько 2-х місяців. Я веду до того, що у цій справі краще недолікувати, ніж перелікувати. У грудному молоці вже є всі потрібні речовини, щоб знешкоджувати хвороботворні мікроби, повільно, але впевнено.

Reply


ipai May 10 2007, 14:21:35 UTC
хочу погодитися із ksani. Також прошу: не поспішайте давати ліки дитині! У нас у такому ж віці було те саме - зелені каки, слиз (страшно згадати), нам прописувати і Сибмітер, і різні ліки. АЛЕ ще у нас є друзі - американська родина з 9 (!) вже дорослими дітьми. І я вирішила порадитися із мамою родини, вона сказала, що у них взагалі такі діагнози ставлять дуже рідко, а лікують мед.препаратами ще значно рідше, а зелені каки і слиз - це варіант норми для дитини такого віку (кишечник дитини дуже чутливий до всього, і навіть якась "застудна" бактерія могла не проявитися кашлем і шмарклями, але вплинула на стул), що мамине молоко - найкращі ліки, і не слід труїти маля. Ми послухалися, нічого не давали і вже й думати забули про такі поблеми, все пройшло. Звісно, я не лікар і не можу брати на себе відповідальність за здоров'я Вашої дитини, але і лікарі, що прописують усе це теж не стануть відповідати за можливі прикрі наслідки. Головне - НЕ ПЕРЕЖИВАТИ! Все налагодиться.

Reply


_raveness_ May 10 2007, 14:33:16 UTC
приєднуюсь. не поспішайте давати дитині ліки. про те, щоб давати все одразу і мови не може бути.
у нас свого часу теж висівали золотистий стафілокок, щоправда в невеликій кількості. перш ніж лікувати дитину ще я здавала посів молока, і в мене теж знайшли стаф. лікували так: спершу і мені і дитині -- сорбенти (ентеросгель та ентерол), потім фаги, потім біфідум-бактерін для відновлення корисної флори.
крім того, я обов"язково звіряла дозу прописану педіатром із інструкцією до ліків і зменшувала дитячу дозу (інколи в 4-5 разів) згідно віку дитини

Reply


Leave a comment

Up