Наш регіон повинен приймати найактивнішу участь у прикордонному співробітництві.
Враховуючи, що Закарпаття межує з чотирма європейськими країнами, дуже важливим є розвиток його інфраструктури, зокрема і в прикордонних пунктах пропуску.
Пріоритетним завданням має стати будівництво дороги «Лісабон-Київ» на українській території. Також необхідно продовжити будівництво об’їзної дороги навколо Берегова та покращувати дорожньо-транспортну інфраструктуру регіонального і місцевого значення.
Необхідний подальший розвиток залізниці місцевого значення та у напрямку Будапешта.
Термінового розвитку потребують екологічно безпечні види економіки, що сприятиме створенню нових робочих місць; впровадження джерел альтернативної енергії для нашого регіону.
Необхідно розробити плани територіального розвитку області, передбачивши в першу чергу розвиток національних ремесел, зеленого туризму, будівництво очисних споруд, забезпечення водопостачанням та водовідведенням кожного житлового будинку краю.
Потрібно впровадити плани розвитку русла р. Тиси, у тісному співробітництві з країнами ЄС покращити систему протипаводкових заходів.
Культура, освіта і релігія
Необхідно створити умови для вивчення рідної мови від дитячого садка до вищих навчальних закладів.
Створити сприятливі умови на законодавчому рівні для отримання інформації на різних національних мовах (телебачення, радіомовлення, видавництво та інше).
Гарантувати всім релігійним конфесіям незалежність, надавати їм можливість займатися виховними процесами.
Сурові закони повинні регулювати захист культурної спадщини, пам’яток історії та архітектури.
Гарантувати працевлаштування молоді на підставі законів, які б реально діяли.
Україна повинна стати європейською, федеративною, правовою державою, де у повному обсязі забезпечуються права людини, національних меншин. Національні меншин повинні мати право на гарантоване представництво у Верховній Раді України. Україна має прагнути до європейських стандартів, стати членом ЄС. Необхідно перебороти корупцію у всіх сферах життя.
Ми прагнемо досягнути розширення сфери застосування національних мов. В населених пунктах, де мешкає хоча б 10% населення, яке належить до нацменшини, потрібно забезпечити двомовність документації, діловодства та офіційних надписів.
Держава повинна фінансувати інститути, що забезпечують збереження національної культури, дбають про історичні пам’ятки.
Держава має підтримувати конструктивну діяльність церков у розбудові суспільства, цілком забезпечити повернення незаконно вилученого церковного майна.
Забезпечити самоврядний статус Закарпаття згідно референдуму 1991 року.
Основою дієздатності країни є забезпечення реального самоврядування, а також створення органічної системи самоврядувань чи автономій. Адміністративна реформа повинна здійснюватись за принципом субсидіарності, відповідно до якого права та засоби мають надаватися тим органам самоврядування, що займаються справами громадян беспосередньо на місцях, а зайві держадміністративні органи підлягають скасуванню. Самоврядним органам мають бути надані широкі права самостійного розпорядження своїм майном, господарського та культурного корпорування, налагодження стосунків з органами інших самоврядування в тому числі закордонних.
Важливим є забезпечення бюджетних гарантій самоврядування. Кожен населений пункт, кожна громада повинна отримати можливість самостійно визначати власну долю, ми не підтримуємо штучного об'єднання сіл.
Найголовнішим економічним принципом розвитку нашого регіону є створення робочих місць .
Використовуючи сприятливе розташування нашого краю, залучаючи закордонний та вітчизняний капітал, ми повинні сприяти створенню заводів, підприємств, які потребують велику кількість робочої сили.
На Закарпатті ключову позицію займає сільське господарство. Вигідним кредитуванням потрібно підтримувати малі підприємства, малих та великих виробників сільськогосподарської сфери. Треба спростити адміністрування, пов’язане діяльністю малих підприємств.
Необхідно підтримувати туризм, особливо на селі. Треба сприяти використанню мінеральних джерел нашого краю.
Потрібно докласти зусиль з метою зміцнення економічних стосунків із сусідніми країнами. Необхідно забезпечити вільне працевлаштування за кордоном, безвізовий режим з сусідніми країнами.
Необхідно скасувати обов'язкову військову службу. До її скасування треба забезпечити проходження служби на місцях.
Усім громадянам, в тому числі й безробітним, потрібно забезпечити прожитковий мінімум. Потрібно підтримувати багатодітні сім'ї. Усім співвітчизникам похилого віку треба забезпечити гідні пенсії й доступну медичну допомогу.
Запорука нашого майбутнього - збереження та розвиток освітньої системи. Необхідно підвищити статус вчителів, забезпечити їм зарплату на належному рівні.
необхідно докласти зусилля для створення бази електронних підручників.
Розвиток житлової інфраструктури, охорони навколишнього середовища
Треба вжити негайних заходів з покращення мережі доріг населених пунктів, забезпечення вуличного освітлення, водопостачання й каналізації, а також складування відходів. Потрібно розвивати мережу навчальних, культурних, спортивних, медичних закладів.
Ми проти експлуатації та беззастережної зміни природи. Замість створення електростанцій на Тисі потрібно вжити серйозних заходів для захисту від повенів. Треба зупинити вирубку лісів, яка призводить до повеневих катастроф. Неприпустимо використання нашого краю як смітника, негайно треба очистити навколишнє середовище від відходів, що небезпечні для здоров’я людей. Необхідно заборонити видобування важких металів, як несумістиму з туристичним статусом Закарпаття. Зупинити відкриття золотовидобудовної шахти з ціанідною технологією в околиці м. Берегова.
вирішення таких проблем Берегівщини, Виноградівщини та Іршавщини:
- покращення благоустрою доріг, транспортного сполучення всіх населених пунктів з райцентрами;
- розробка та затвердження державних програм з виробництва альтернативних джерел енергії;
- здійснення заходів щодо забезпечення відповідного екологічного стану в регіоні, розвиток рекреаційно-оздоровчих та туристичних комплексів;
- реформування систем водо- та теплопостачання населених пунктів, залучення для цього інвестиції;
- створення спеціальних економічних фондів для розвитку науково-технічної творчості школярів, туризму, спорту, культури.
Необхідно розпочати масове впровадження економних індивідуальних систем опалення та гарячого водопостачання, що матиме позитивні екологічні наслідки.
Особливу увагу зобов’язуюсь приділити створенню системи соціального захисту громадян і дієвої допомоги пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим родинам, сиротам, безробітним матерям, наданню державою адресної допомоги соціально незахищеним громадянам.
Домагатимуся вирішення питань організації дозвілля дітей та молоді.
СВОЇМИ ГОЛОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ВВАЖАЮ:
Нищівну боротьбу з казнокрадством та корумпованістю. Посилення відповідальності за корупційні діяння, створення бази даних корупціонерів для заборони обіймати їм державні посади.
Економіка має бути виведена з тіні та позбутися тиску. Кожен закарпатець повинен мати можливість працювати вдома й достатньо заробляти.
Податкове законодавство необхідно реформувати на користь платника податків, а не влади й податкової служби. Перелік податків має бути значно зменшений, а процедура їх нарахування й сплати - прозорою та спрощеною.
Людина повинна отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2500 грн.
Пенсійне законодавство має захищати громадян. Для цього необхідно встановити однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасувати особливі привілеї.
Відстоюватиму гарантії доступності до якісної, сучасної та безоплатної освіти, встановлення законом максимального обсягу безоплатних медичних послуг.
Відновлення справедливості та доступ кожного до управління своєю країною. Пропонуватиму законопроекти про можливість відкликання виборцями народних депутатів за невиконання передвиборчих зобов’язань.
Виступатиму за наділення органів місцевого самоврядування більшими повноваженнями: формування загальнодержавного бюджету на основі врахування всіх потреб місцевих бюджетів, а не навпаки.
Закарпаття - мальовничий регіон у центрі Європи з невичерпними можливостями для розвитку туризму та рекреацій. Достатнє фінансування й залучення інвестицій під гарантії держави дозволить піднести туристичний сервіс регіону на найвищий рівень.
Народу законодавчу ініціативу. Волевиявлення громадян шляхом референдуму, яким можна скасувати рішення органів влади та відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації та керівників на районному рівні.
Розробити чіткий графік прийому громадян органами влади, приймати виважені рішення, які б не суперечили законодавству та інтересам громадян.
Рівність всіх перед законом. Просте та логічне податкове законодавство. Спрощення дозвільних процедур. Розвиток та стимулювання присадибного землеробства і тваринництва, фермерських господарств. Створення сприятливого бізнес середовища для розвитку ділової активності у всіх галузях економіки. Державна підтримка робітників села і переробних підприємств.
http://uzepervi.livejournal.com/197125.html