У США існує федеральна корпорація, яка страхує банківські внески приватних осіб (у будь-якому банку). У різні часи вона страхувала внески різного обсягу.
В Україні начебто страхується ще менша сума - 50 тис. грн (2008 рік) і з огляду на довгу невиплату депозитів у проблемних банках, незрозуміло, як вона функціонує і чи функціонує взагалі.
Может быть, стоит наводить какие-то справки, прежде чем писать? С одним таким случаем я лично сталкивался: Весной 2009 года прекратил выплаты по своим обязательствам банк "Европейский" (среди акционеров, насколько мне известно, Янукович и бывший генпрокурор Медведько). В октябре того же года Фонд гарантирования вкладов физических лиц выплатил вкладчикам этого банка депозиты (валютные, правда, пересчитал в гривну по не совсем рыночному официальному курсу). Вероятно, это были депозиты на сумму не больше 50 тысяч.
Да, я не сомневался в том, что свою неправоту, даже частичную, вы никогда ни в чем не признаете и за репликой в карман не полезете, даже если содержательность реплики нулевая. Между тем, у Фонда гарантирования вкладов физических лиц есть свой сайт и на сайте этом пишут, что гарантируется вклад на сумму 150 тысяч гривен, включая проценты. А со 150-ти тысяч, положенных в банк на год, сейчас вполне реально получать 1-1,25% в месяц, что в случае почти каждой семьи покроет коммунальные платежи и, например, единый налог.
я так і не зрозумів із того всього - чого не можна довіряти гроші банкам? доречі в Україні вже давно не 50, а 150 тисяч грн відшкодовується. при тому, що середній вклад менше 20 тис долл.
пересічні американські мільйонери і не тримають всі свої заощадження в банках - нерухомість, акції, фонди, облігації, багато чого іншого.
великі гроші в банку не тримаються, а різноманітно інвестуються. А дуже великі - ще політично інвестуються. Але гарантії бути не може в принципі, бо в ризику гра і полягає (в великій мірі). Гарантії повинні бути тільки для маленьких грошей, які людина відкладає з зарплати. Можна кілька рахунків відкрити в різних банках, і ще купити якісь державні (США) облігації.
Comments 47
нерухомість взагалі, можна вкласти в нерухомість іншої держави та автоматом стати її громадянином ((:
Reply
>> нерухомість взагалі, можна вкласти в нерухомість іншої держави та автоматом стати її громадянином ((:
В рожевих мріях. Вам відома хоча б одна держава, яка б давала вид на проживання, навіть не громадянство, за купівлю нерухомості?
Reply
але в будь-якому разі в країнах ЄС з проживанням проблем також немає й без громадянства, незалежно від статусу придбаної нерухомості
Reply
Reply
Может быть, стоит наводить какие-то справки, прежде чем писать? С одним таким случаем я лично сталкивался:
Весной 2009 года прекратил выплаты по своим обязательствам банк "Европейский" (среди акционеров, насколько мне известно, Янукович и бывший генпрокурор Медведько).
В октябре того же года Фонд гарантирования вкладов физических лиц выплатил вкладчикам этого банка депозиты (валютные, правда, пересчитал в гривну по не совсем рыночному официальному курсу). Вероятно, это были депозиты на сумму не больше 50 тысяч.
Reply
Reply
Между тем, у Фонда гарантирования вкладов физических лиц есть свой сайт и на сайте этом пишут, что гарантируется вклад на сумму 150 тысяч гривен, включая проценты.
А со 150-ти тысяч, положенных в банк на год, сейчас вполне реально получать 1-1,25% в месяц, что в случае почти каждой семьи покроет коммунальные платежи и, например, единый налог.
Reply
Reply
Reply
пересічні американські мільйонери і не тримають всі свої заощадження в банках - нерухомість, акції, фонди, облігації, багато чого іншого.
Reply
Дякую, виправив. Ще роки два-три тому було 50.
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment