Торонтський університет

Sep 18, 2010 22:14

Торонтський університет - один з найкращих у світі. У міжнародних рейтингах він не падає нижче топ-30. Тут знаходиться четверта за розміром північноамериканська університетська бібліотека і навчається 45 тисяч студентів. Йому слід подякувати за інсулін, електронний мікроскоп і технологію, яка дозволяє тицяти в тач-скрін одночасно кількома пальцями.



Більшість північноамериканських університетів мають спільні риси, і Торонтський університет не є винятком. Що ж їх об'єднує?



По-перше, багато простору взагалі і відкритого простору зокрема. Великі площі, вкриті газонами. У Варшавському, Гумбольдтському чи Центральноєвропейському університеті газони лише відділятимуть доріжки від будівель. У Стенфорді, Берклі чи Торонтському університеті газони є повноцінною частиною університетського містечка.
На них грають,



читають,



або ж просто перебувають у різних позах.



Також їх використовують для проведення подій - в такому випадку надворі ставлять тент або ж просто стільці зі столами (чи без), барбекю тощо. На початку газони були для мене настільки незвичними, що я знімав їх, наче пам'ятники. Перші знімки здебільшого виглядали так:



Оскільки кампуси не затиснуті між вулицями, по них найчастіше хтось бігає. В Торонто це чорні білки (а в Едмонтоні - зайці).



В університет може зайти кожен. Укріплень і вартових, які боронять скарби від зайд, нема. Немає як такого і входу, так само як і головної будівлі, яка підпорядковує собі усе інше. Цікаво, що такого секретного в усіх університетах від Закарпаття до Камчатки, що потрапити туди можуть лише обрані?



Для безпеки по всьому кампусу розставлені такі штуки.



Таким я уявляю Нью-Йорк у 50-х, але це теж Торонтський університет.



Перша світова війна - найважливіша подія канадської військової історії.



Serhiy Kvit: "Smoking is in the past for all civilized universities around the globe. It is normal that smoking is prohibited on campus".



Студентська будівля.



Кампус вносить різноманіття у місто прямих доріжок.



Що це?



Загалом, про кампус важко сказати щось конкретне. Він, як і місто, в якому він знаходиться, має безліч цікавих дрібничок.



Втім, дрібнички ніяк не туляться докупи.



За чудовий час в Торонто дякую border-incident і tygroid.


canada, education, travel

Previous post Next post
Up