Досліджуємо Лівобережну Наддніпрянщину, 14 червня

Jun 06, 2014 10:22


Авторський тур Романа Маленкова.

Лівобережжя України не назвеш туристичним регіоном. Не тому що там немає на що подивитись, а тому що туристи туди не дуже їздять. Ще в більшій мірі це стосується окремих регіонів Лівобережжя, зокрема Лівобережної Черкащини. Але ми спробуємо виправити таку несправедливість і довести, що в Україні цікаво не лише на Галичині. І навіть дуже цікаво... „Лівобережний Версаль” у Мойсівці (колись тут проводили найбільші бали та гульбища), похмура суперколоритна дерев’яна церква у Драбівцях (ніби перенесена із Прикарпаття), дерев’яний храм у Антипівці; козацький монастир на Красній горі (із шедевральним собором Григоровича-Барського), оригінальна архітектура повітового центру у Золотоноші (модернові адмінбудівлі, один із перших українських драмтеатрів, помпезний собор, синагога та ін.), оригінальний класицистичний храм у Гельмязові; як бонус - екскурсія по центру Переяслава-Хмельницького. Отже, поїхали!
Маршрут: Київ - Мойсівка - Драбівці - Антипівка - Красногірський монастир - Золотоноша - Гельмязів - Переяслав-Хмельницький - Рогозів (за бажанням) - Київ

.

День 1

8:00 - Виїзд із Києва.

9:40 - Прибуття у село Мойсівка. Огляд церкви Петра і Павла - єдиної на Лівобережжі зведеної у романтичному (химерно-ажурному) стилі. Храм (побудований у 1808 р.) був частиною великого маєтку панів Волховських, який називали „Українським Версалем”. Тут бував Тарас Шевченко.



10:30 - Прибуття у село Драбівці. Огляд суперколоритної Троїцької церкви, яку „Укрпроектреставрація” перетворила на „прикарпатську” вкривши дахи гонтом. Але від цього храм став оригінальним та неповторним.



11:10 - Прибуття у село Антипівка. Огляд храму Святої-Параскеви зведеного у 1890-ті роки у єпархіальному стилі.



11:50 - Прибуття до Красногірського монастиря. Огляд обителі та Спасо-Преображенського собору, зведеного у 1771 році видатним архітектором Григоровичем-Барським у стилі українського бароко.



13:00 - Прибуття у Золотоношу. Огляд численних пам’яток архітектури міста: Успенський собор, синагога, повітовий театр, чоловіча та жіноча гімназії, житлові будинки та ін.









14:30 - Обід.

15:20 - Прибуття у Гельмязів. Огляд Троїцької церкви.



16;30 - Прибуття у Переяслав-Хмельницький. Огляд історичного центру (численних церков та соборів, які включені в історико-етнографічий заповідник).







19:00 - Повернення до Києва

Місце збору групи: Майданчик біля станції метро "Палац Україна"
Місце та час завершення: Майданчик біля станції метро "Палац Україна"
Вартість туру: 320 грн/особа
У вартість включено транспорт (комфортний мікроавтобус), екскурсійний супровід по всьому маршруту, вхідні квитки, обід.
Кількість учасників в групі: 7-8.
Реєстрація: dobre.poixaly@gmail.com
переглянути календар мандрівок на літо

тури вихідного дня

Previous post Next post
Up