Шановні кияни, котрі відвідують церкви!
Скажіть, наскільки відкриті для відвідин означені у сабжі культові заклади? Чи може, скажімо, жінка у міні-спідниці, нафарбованими нігтями та місячними зайти до Михайлівського чи Успенського собору, до церкви Пирогоща? Чи є якісь обмеження для відвідин?
Віруючих людей прошу не обурюватися. Тут питання в тому,
(
Read more... )
Comments 10
Вийшов чоловік з церкви, сів на лавочку та й заплакав. Підходить до нього Ісус і питає: "Чому ти плачеш чоловіче". А той каже :"Мене в церкву не пускають". А Ісус йому сльози утер та й відповів :"Не сумуй і не плач. Мене туди теж давно не пускають".
П.С. Іди в церкву. Як тебе виженуть, значить Ісуса вигнали, нема тобі там що робити. А як приймуть, то дивись сама чи Бог там є.
Reply
Reply
Reply
Reply
По факту, проблеми можуть бути тільки з Успенським і то враховуючи потік людей малоймовірно, хіба бабка якась знайдеться, але бабки до музеїв відношення не мають:).
в Пирогощу і в Михайла заходила багато разів в різному одязі зауважень не було. Манікюр це щось нове, такого не чула. ОЧевидно, що фейсконтроль на тему місячних не проводять ніде:)). Є прохання не прикладатись до ікон губами, виключати мобільний, мати відповідний вигляд. Але це все на рівні прохань. Слова "ЗАБОРОНЕНО" я не зустрічала.
Знаючи більш-менш особливості київських церков скоріше за все з таким можна зустрітись в Кирилівській церкві.
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment