в них користування одним шприцом на всю братву колись було обрядом таким собі. І то навіть не справа в грошах.
А ще, наприклад, якщо є парочка наркоманів (чоловік і жінка) то вимога використовувати окремий шприц взагалі сприймаєтсья як смертельна образа і висловлення повної недовіри.
Зараз через проекти Зменшення Шкоди і в Україні, і в Росії наркомани вже стали "свідоміші" трохи і навчились користуватись одноразовими шприцами. Але трохи запізно в нас ці програми почались... Того і відсотки такі. В Німеччині, для порівняння, цей показник - 3-4% (там проекти почались ще у 80х)
шось проскакувало на днях, що у нас десь 1 % населення віл інфіковані, з них десь 70-80 % нарики. тому треба всяческі трєбовать не пришвидшувати публічні растрєли виступаючих за лєгалайз всяких ізвесних персонажів особенно так добре любімих і відомих в жж срєдє. хай собі і дальше спакойна атрабативают баблос наркоторговців.
зара вже з цим дійсно ліпше, але шприци всього не вирішують. проблема ще й у тому, що сама ширка часто буває вже заражена. деякі ВІЛ-інфіковані падлюки бризкають свою кров у розчин, шоб тіпа помститися всьому світу і не бути самотнім із своєю проблємою. у нас же ж в основному не героїном ширяються, а "чорною", яку готуються бозна як у бозна-якому посуді за явно антисанітарних умов. єдиний вихід, як би це радикально не звучало - це замісна терапія, і в подальшому декриміналізація наркотиків, роздача їх наркоманам або продаж за низькими цінами. тоді наркомани перестануть ширятися бозна-чим і припинять грабувати законослухняних громадян, адже їм не треба буде витрачати шалені гроші на дозу. але в нашій країні цього мабуть ніколи не буде.
Comments 15
Таким чином вірус передається від ініфованої людини до неінфікованої.
Reply
Reply
Reply
А ще, наприклад, якщо є парочка наркоманів (чоловік і жінка) то вимога використовувати окремий шприц взагалі сприймаєтсья як смертельна образа і висловлення повної недовіри.
Reply
Зараз через проекти Зменшення Шкоди і в Україні, і в Росії наркомани вже стали "свідоміші" трохи і навчились користуватись одноразовими шприцами. Але трохи запізно в нас ці програми почались... Того і відсотки такі.
В Німеччині, для порівняння, цей показник - 3-4% (там проекти почались ще у 80х)
Reply
А в чому полягають проекти Зменшення Шкоди в Україні і в Росії?
Reply
(The comment has been removed)
Reply
тому треба всяческі трєбовать не пришвидшувати публічні растрєли виступаючих за лєгалайз всяких ізвесних персонажів особенно так добре любімих і відомих в жж срєдє. хай собі і дальше спакойна атрабативают баблос наркоторговців.
Reply
Reply
Reply
єдиний вихід, як би це радикально не звучало - це замісна терапія, і в подальшому декриміналізація наркотиків, роздача їх наркоманам або продаж за низькими цінами. тоді наркомани перестануть ширятися бозна-чим і припинять грабувати законослухняних громадян, адже їм не треба буде витрачати шалені гроші на дозу. але в нашій країні цього мабуть ніколи не буде.
Reply
Leave a comment