цікаво, що american or englsh writers never "spoke" to me уже багато думала, чого це так - але саме їх я ніколи не могла відчути... чи це мова, чи це культура - даже і не знаю... і да, маркузе шарить... п.с. а мій маркузе у вас, да?
Всіх крім Міллера терпіти не можу)) ну хіба ще Джек Лондон -нейтрально ставлюсь. Романтика для радянських підлітків. Хемінґвей - просто якась фізична відраза до цього бородатого пиздуна в розтягнутому светрі. Читав. Вердикт - гівно. Керуак теж гівно - умнік на фоні дебілів. Бітніки це позери, які ніхрєна не шарили. Галімі хіппі )) Ненавиджу :))))
ну, мене в усіх щось харить. в міллері - самолюбство, в керуаку - піздабольство, в хемінгвеї - якась показуха. власне різні періоди. але пишуть добре лондон - в школі, хемінгвей - у років 18.
Очень люблю американскую литературу Эптона Синклера, Драйзера, Синклера Льюиса, Фрэнка Норриса, Скотта Фитцджеральда, Стейнбека. Это та литература, которая нужна нам сегодня.
"Джимми Хиггинса" так нигде и не нашел? А я уж два года талдычу, что книгу надо добыть и в сканер сунуть. "Дёрни", пожалуйста, наших студентов ещё разок, а?
Comments 29
уже багато думала, чого це так - але саме їх я ніколи не могла відчути...
чи це мова, чи це культура - даже і не знаю...
і да, маркузе шарить...
п.с. а мій маркузе у вас, да?
Reply
я можу помилятись, але по-мойму, його потім атанасов позичив після мене
Reply
Reply
Reply
Reply
лондон - в школі, хемінгвей - у років 18.
Reply
Эптона Синклера, Драйзера, Синклера Льюиса, Фрэнка Норриса, Скотта Фитцджеральда, Стейнбека.
Это та литература, которая нужна нам сегодня.
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
и его париж)
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment