Месяцы два таму гаварыў з паслом Украіны ў Беларусі (ужо, на вялікі жаль, былым) Ігарам Ліхавым наконт Орліка. Украінская дэлегацыя нават у Вілейку езьдзіла, здаецца, помнік дамака плянуюць. Дакладна тамака ёсьць вуліца Орліка. А каб пісаць да Вікіпедыі, трэба быць прафэсыйным гісторыкам. А я не гісторык паводле адукацыі.
2500 лет назад в Афинах считался золотой век демократии. То была совсем другая демократия, чем сегодня (сегодня такой строй наверное фашизмом бы назвали ;) ), но тем не менее никто неумаляет достижения пана Перикла в построении гражданского демократического общества в границах своего полиса.
Мы будем свободными. И у каждого из нас будет (сколько там)рабов (с) Но вот опус Орлика опасен. Нам нужна независимая Украина, а не под чьим-то протекторатом
А я повідомляю. Майже завжди. Тільки не тут, бо в форматі ЖЖ це незручно, а на "Поряд з вами". Там справа вгорі є рубрика "анонси". http://www.poryad.com/
Шановна Олено, дуже Вам вдячна. Саме зараз зацікавилася цим періодом - а тут такий подарунок! Якщо можна маленьке уточнення 9від дилетанта): слово "конституція" вживалося у 16-17 столітті і в польській мові, відображаючи реалії Речі Посполитої. але мало трохи інше значення. Так називали рішення сейму, наприклад, "конституція про заборону вводити війська на територію Молдавського князівства" (була така реальна). Так що конституція в сенсі "основи функціонування держави, порядок вибору гетьмана чи полковників, тобто вищої адміністрації", як це є в Орлика - це й справді по-новому і майже по-сучасному.
Comments 17
Reply
Reply
А каб пісаць да Вікіпедыі, трэба быць прафэсыйным гісторыкам. А я не гісторык паводле адукацыі.
Reply
Reply
Reply
Reply
Но вот опус Орлика опасен. Нам нужна независимая Украина, а не под чьим-то протекторатом
Reply
Reply
(The comment has been removed)
http://www.poryad.com/
Reply
(The comment has been removed)
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment