Креака-попрошака куштує кудлатого!

Jul 08, 2013 14:15

Трохи позанудствую. Окрім жабів, у світі є небагато речей, "которі я ненавиджу" - як бактерія уникає солі, так я намагаюся уникати дурного. Але з того, що є, в топ-3 входять "творчі люди" з їх багатим внутрішнім світом, яскравою індивідуальністю, небайдужістю, хендмейдом, дауншифтінгом та бекпекінгом ( Read more... )

критиканство, спостереження

Leave a comment

Comments 18

proidysvit July 8 2013, 13:48:50 UTC
До речі,"дніпровці" на свому мотоцику вже в Казахстані, а може й далі (http://dneprmongol.blogspot.com/)...
А збирачі фольклору на роверах добралися до Пітера (http://dvokolisni.livejournal.com/)

Reply

archervarius July 8 2013, 14:27:29 UTC
ще раз: кожен бавиться так як хоче. мототури взагалі близькі моєму серцю, хіба не на такому корчі як МТ.

але жебрання грошей на власні розваги під соусом "креативності" вважаю западлом.

Reply


pani_grunia July 8 2013, 14:39:57 UTC
Бігідеєвці дуже шкодують, що надходить мало цікавих проектів. мене спантеличив проект "ми побудуємо собі будинок з мотлоху за ваш кошт". цікаво, яка там буде пожежна безпека. я думала, вони хоча б передадуть його комусь в користування.
Наш проект поки рухається непогано, але, можливо, також завершиться макогоном. а може й ні.

Reply

archervarius July 8 2013, 14:53:22 UTC
будинок зі сміття мені теж сподобався, особливо фундамент зі старих шин.

нормальні проекти... щось маленьке і обгрунтоване, напевне би, полетіло. але з кожним невдалим проектом карма Бігідея падає.

а ваш який?

Reply

pani_grunia July 8 2013, 16:11:43 UTC
Підтримка журналу "Коридор".

Reply


non_silencio July 8 2013, 20:59:45 UTC
Появление подобных "попрошаек" на мой взгляд абсолютно закономерно, в особенности если в программе проекта нет четко прописанных критериев, определяющих его социальную значимость (хотя бы целевых участников). "Попрошайничество" можно назвать красивым словом "фандрайзинг" - такой вполне себе легальный способ сбора денег, зачастую не под общественные нужны. Кстати довольно популярный на Западе, вспомним, хотя бы традиционные ежегодные поездки штатовских старшеклассников. А "якого дзену треба сягнути, щоб жебрати на таке?" - так любители халявы есть всегда. Однако, возможно, в силу простого незнания и неумения, создатели таких "псевдосоциальных" программ на самом деле считают их в меру полезными. К сожалению, такие есть и в науке, в особенности гуманитарной. Любителей покормиться у халявных кормушек пруд пруди.

Reply


oraushenbah July 12 2013, 18:11:47 UTC
От начебто пристойна богодільня http://www.hurtom.com/portal/donate#dubbing

Reply

archervarius July 15 2013, 06:52:43 UTC
тут гарно, ясна мета і діяльність ведеться активно.

Reply


mazhorka_klusha July 23 2013, 21:11:45 UTC
> Думаю, треба почати з жінок, у яких складні стосунки з відсутністю голови на плечах як органу мислення.
А якщо серйозно - чим вони тебе так обурили? Анорексія, булімія, інші харчові розлади - розповсюджене явище. Все це загрожує безпліддям, діабетом, нирковою недостатністю. Ми ж за здорову націю, нам же цього не треба, правда? У розвинених країнах купа організацій, яка з цим бореться. У цих розладів виключно психологічні причини. Бо не всі люди дуже вольові і дуже розумні. Скільки ти не кажи таким людям, що шашлик - це смачно, або що вони сконають, якщо так продовжуватимуть - вони тебе не послухають. Їм треба дати виговоритися, щоб вони розповіли про свої дурнуваті стосунки з мамою в дитинстві, і як у них морська свинка здохла, спричинивши важку душевну травму господарці. Тоді, імовірно, їх попустить.

Reply

archervarius July 24 2013, 07:30:07 UTC
як показує практика, робота на свіжому повітрі та відсутність надміру часу для колупання у собі цілюще діють на всіляку "креативну психосоматику". мій скромний досвід говорить, що вся ця добірка - це хвороби юних міських дармоїдок. тому замість збирати гроші на вирішення надуманих проблем - путівка в колгосп ім.ХХХ Зїзду Ілліча - і "а раптом")

Reply

mazhorka_klusha July 27 2013, 17:04:24 UTC
Я до цих жратвєнних розладів ставлюся так само, як і ти. Але я не бачу можливості в сучасному - навіть такому дикому, як наше - суспільстві силоміць поставити таких рачки на грядках. Тому, якщо є доступний спосіб змінити їхню ситуацію на краще, то нехай краще хоч щось роблять, ніж не роблять нічого. Мені все ж хочеться жити серед спокійніших і здоровіших міських жителів. А сільських я взагалі не спостерігаю зараз. (У цьому контексті згадується "Житие одной бабы" Лескова. Там героїня саме працювала "от забора и до обеда", але її випадок входить до підручника Слободяника "Внушение. Психотерапия. Гипноз" як зразок нервового розладу. Правда, без жратвєнних наслідків.)

Reply

pan_baklazhan August 9 2013, 18:39:13 UTC
"робота на свіжому повітрі та відсутність надміру часу для колупання у собі цілюще діють на всіляку "креативну психосоматику". - спірно.

Секта анастасійців, наприклад, доводить інше.
Та й простий аналіз осіб пересічних сільських мешканців, у яких із головою ніяк не краще, аніж у міських...

Reply


Leave a comment

Up