Kortárs irodalmi alkotások pályázata

Mar 06, 2009 07:58

Közérdekű

Találtam valami érdekeset, és arra gondoltam, talán akad közöttünk néhány ember, akit érdekelhet. Jelen pályázat azon ritka lehetőségek egyike, amit még én sem tartok olyan délibábszerűnek, mint a legtöbb hasonló felhívást.
Kukkantsatok bele. Hátha...


Read more... )

egyéb

Leave a comment

Comments 7

eniel1 March 6 2009, 15:05:34 UTC
Köszi a tájékoztatást! A határidő is tartható. Majd körülnézek náluk, mit jelent a "profiljukba vágó" mű. ;)

Reply

ani81 March 7 2009, 16:41:31 UTC
Ja. Elég tág az a bizonyos vágás azon a profilon. Mondhatnám szakadéknak is.XD

Reply


lutienlovemagic March 6 2009, 19:10:40 UTC
Jelenleg van három saját kisregény ötletem is, de nem tudom, hogy a profilukba vágó-e. Majd én is utána nézek. Eljátszani a gondolattal viszont jó, a megvalósítás már más kérdés. Annyit elárulok róluk, hogy az egyik kényes témát feszeget, a másik krimi pszichothriller keverék, a harmadik az pedig egy életút drámaszerűség. Ha valakit érdekel, akkor annak részletesen is mesélek róluk, bár mindhárom még csak felben van meg ott is különböző mértékben előrehaladott állapotban. Egy biztos: nagymértékben különböznek egymástól, így ha netán belevágnék döntenem kell az egyik mellett. A másik, amin gondolkozom, hogy az egyiket drámaként is meglehetne írni, bár ez pont a kényes témájú. *LL elméje nagyon játszadozik, csak el ne száljon messzire:P A diplomamunkáját írná ilyen hévvel:P *

Reply

ani81 March 7 2009, 16:40:47 UTC
Hát akkor, tényleg a tanulásra kellene koncentrálnod. Ha nem jön be a szakma, még mindig lehetsz munkakerűlő, -nélküli, vagy -melleti író. Hihi.

Reply

lutienlovemagic March 7 2009, 19:57:30 UTC
Az lesz. De azért jó eljátszadozni a gondolattal. Egyébként tovább kültem egy ismerősömnek, akinek már kész regényei vannak. Kettő itt pihen a gépemen, csak el kéne olvasnom:)

Reply


moonlightless March 6 2009, 21:14:39 UTC
:) szinte kizárt, hogy valamit is tudnék küldeni, amit "elfogadhatónak" találnak, de majd próbálkozom. :) Ötlet van, idő nincs. Köszii. ^^

Reply

ani81 March 7 2009, 16:38:41 UTC
Hát, szerintem sem lehet egyszerű, de gondoltam, nem árthat, ha szólok. Sokan dédelgetnek írói, megjelentetési álmokat.

Reply


Leave a comment

Up