Майбутнє вже сьогодні

Feb 04, 2013 15:05


Чи ви коли-небудь задумувалися над тим, як описують майбутнє письменники з заходу/штатів і письменники з пост-радянського простору? Порівнювали їх твори?

Захід: все гарне, блискуче, привабливе, от тільки по вулицях ходять люди - не люди, зазомбовані істоти, кожен крок яких фіксується, аналізується. Вулиця натицяні камерами, поліція всевладна, ( Read more... )

всяке-різне-буденне-особисте, порівняння

Leave a comment

Comments 28

oksanakg February 5 2013, 17:07:59 UTC
Мала на увазі ' страховими виплатами'

Reply


lesadko February 5 2013, 17:32:14 UTC
Що це в тебе за настрої? де подівся оптимізм? Чому стільки суму від життя? Це на тебе музика так діє?

Щодо переслідування саме тебе, то варто відповісти самій собі на запитання - НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО? І КОМУ? І відразу зрозумієш безпідставність своїх жахів. Тобі є чогось або когось боятись? Так отож...
Не переживай. В усі часи жити було страшно. Всім народам.
Ні твоя Британія, ні твоя Україна - не виключення з цього правила. Важливо інше - навчитись контролювати свої страхи. І не боятись дивитись їм у вічі. От тоді повернеться оптимізм та віра у життя.

Reply

andy_str February 5 2013, 18:22:10 UTC
дякую за підтримку, оптимізм на місці, цей пост це швидше усвідомлення і офігівання від ситуації :)
боятись то нема чого, просто іноді є ситуації, коли ти раптом в результаті якогось запиту бачиш на екрані все своє життя за останні N років. Я не про фб, де люди постять те що вважають за потрібне, а про серйозніші речі - всі рухи фінансів, виплати вчасні і невчасні, страховки етс. Ці речі визначають подальше твоє життя (чи дадуть кредит, ціну страховки на авто етс). Якось чесно - незатишно від думки, що от так все життя під контролем...
Ну але, як ти і кажеш - нема сенсу боятись того, що вже настало, треба вчитись в ньому жити :)

Reply

lesadko February 5 2013, 18:33:36 UTC
ну в плані серйозних речей, то контроль над усим та усіма - це не нове, воно було і до наших новітніх технологій. І зараз дійсно треба навчитись у цьому жити. Основні фінансові та громадянські речі робити правильно, тобто по закону, тоді до тебе не підкопається ніхто. І це, як не дивно, дає тобі свободу (так-так, саме ту свободу :-)) нікого не боятися. Якось так...

Reply

andy_str February 6 2013, 08:08:02 UTC
хм... я погоджуся, що контроль над серйозними речами мав би бути, але з МОГО боку а не з боку якихось там конторок, які чомусь будуть вирішувати мою долю!
Дальше - робити речі по-закону - імхо тут людина попадає в систему і вся система її втягує в той закон по повній програмі. Ухилитися від нього можуть хіба дуже круті спеціалісти або дуже багаті люди, що можуть найняти крутого спеціаліста ;)
Ну а загалом поняття свободи - імхо свобода - це ціна, яку ми платимо за доступ в мережу. І наразі в Україні люди ще мають вибір - можуть щасливо жити без покупок-кредитів-трансферів через інтернет. Тут на жаль без своєї ідентифікації в інтернеті вижити вже важко, і чим дальше тим важче.

Reply


ext_2262188 November 11 2013, 13:02:08 UTC
(Простите, я на укр. не очень) Здесь много есть с чем можно согласится, а с чем нет, но у каждого человека своё мнение, так что здесь своё я навязывать особо не собираюсь. Все темы, что здесь задеты давным давно затёрты до дыр... Давайте просто попробуем посмотреть на всё по другому, оттолкнув своё мнение куда то вдаль..."Чи хтось буде відповідати за це вбивство? Ха! Сильніший - правий." - вопрос стоит в том: а кто же сделал всех этих людей сильнее? "Хочеш дивитися щось толковіше - плати і немало, інакше - маєш безкоштовні канали на яких крутять рекламу з перервами на новини про вбивства етс." а кто вас заставляет смотреть телевидение? Вот раньше без него все жили, и ничего так... " Параноя? Ну що ж, нехай це краще буде параноя аніж правда." Мы все уже параноики, с каждым шагом к правде, мы отдаляемся от неё на тысячи километров. "Тепер питання - що заважає натикати всюди навколо «читалок»-девайсів, що будуть зчитувати мій номер, і фіксувати моє місцезнаходження, потім пропускати ці дані через аналізатори (які вже пишуться, ( ... )

Reply


Leave a comment

Up