Так частина могла переїхати і не записуватися біженцями, особливо ті, хто до Криму недавно перебралися. Знаю принаймні одну людину, яка так зробила, коли то все почалося.
Залежить від того, як проводили перепис і кого переписували. Тоді і тепер. Наприклад, під час перепису 2002 року я служив у Житомирі. Жив у гуртожитку і там мене переписали. Я казав, що маю квартиру і прописаний у Львові, але переписчикам то було нецікаво. Через три місяці я пішов на пенсію і повернувся додому у Львів. Відповідно в Житомирі на одну людину стало менше, у Львові більше, ніж показували результати перепису. Крим - курортна місцевість. На час попереднього українського перепису, у мирний час, там були курортники у готелях, санаторіях, будинках відпочинку. Їх переписали. Під час нинішнього перепису їх, відповідно, не було. 60 тисяч, це якраз приблизно така кількість, як могла відпочивати у несезон. Як Вам така версія?
Останній український перепис був давно. Якщо просто пояснювати, під час перепису рахують всіх, а потім ту суму управління статистики змінють щомісяця, мінус померлі, плюс народжені, і міграцію. Тобто раз на 10 років є перепис, який дає точні цифри, і щомісяця (щороку) є теоретичні цифри управлінь статистики. У 2001 нарахували n населення. Цифра 2002 це n плюс різниця померлих-народжених, плюс різниця міграції. І так далі. Міграцію однозначно завищують, і за 13 років після останнього перепису цифри мають бути дуже викривлені, бо щороку завищується різниця від міграції. Те як рахували 2001 навряд чи суттєво, тут є різниця між тим, які цифри подавало Кримське управління статистики у 2014 році, і що реально нарахували переписом у цьому ж році.
Крим - курортна місцевість. На час попереднього українського перепису, у мирний час, там були курортники у готелях, санаторіях, будинках відпочинку. Їх переписали (c) mayor_chistow
Крим зимою був чудовий... Дехто їздив лікуватися, а не лежати на пляжах. Комусь потрібно було повітря, комусь історія. Пільгові путівки далеко не всім діставалися на літо, брали і їх і зимою - халява). Різне було. Санаторії для хворих та відомчі будинки відпочинку працювали цілий рік. Якщо літом в Крим приїзжали мілліони, то для зими 60 тис. "зайвих" якраз нормально.
"але мінус 60 тисяч населення в такому міграційно привабливому регіоні як Крим, як на мене, дуже багато. -3%. Як тоді реально відрізняється чисельність населення від задекларованої в інших регіонах? У 'депресивному' Донбасі, областях центру, 'заробітчанських' областях заходу? -5%? -10%? "
Якраз в Криму їх і має бути підвищений відсоток. Більша частина з них це люди з подвійним укр.-рос. громадянством які живуть у Росії. Україна все ще вважала їх своїми громадянами за фактом наявності укр. паспорту і прописки, тому вони і враховувалися у складі населення Криму.
Comments 14
хоча, НЯР, їх теж "переписали" проти волі, тобто вони включені в загальну цифру
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Крим - курортна місцевість. На час попереднього українського перепису, у мирний час, там були курортники у готелях, санаторіях, будинках відпочинку. Їх переписали. Під час нинішнього перепису їх, відповідно, не було. 60 тисяч, це якраз приблизно така кількість, як могла відпочивати у несезон. Як Вам така версія?
Reply
Тобто раз на 10 років є перепис, який дає точні цифри, і щомісяця (щороку) є теоретичні цифри управлінь статистики.
У 2001 нарахували n населення.
Цифра 2002 це n плюс різниця померлих-народжених, плюс різниця міграції.
І так далі.
Міграцію однозначно завищують, і за 13 років після останнього перепису цифри мають бути дуже викривлені, бо щороку завищується різниця від міграції.
Те як рахували 2001 навряд чи суттєво, тут є різниця між тим, які цифри подавало Кримське управління статистики у 2014 році, і що реально нарахували переписом у цьому ж році.
Reply
У грудні ???
Гадаю їх кількість була неістотньою.
Reply
Дехто їздив лікуватися, а не лежати на пляжах. Комусь потрібно було повітря, комусь історія. Пільгові путівки далеко не всім діставалися на літо, брали і їх і зимою - халява). Різне було. Санаторії для хворих та відомчі будинки відпочинку працювали цілий рік. Якщо літом в Крим приїзжали мілліони, то для зими 60 тис. "зайвих" якраз нормально.
Reply
Якраз в Криму їх і має бути підвищений відсоток. Більша частина з них це люди з подвійним укр.-рос. громадянством які живуть у Росії. Україна все ще вважала їх своїми громадянами за фактом наявності укр. паспорту і прописки, тому вони і враховувалися у складі населення Криму.
Reply
Reply
Leave a comment