якось депресивненько і нерізноманітно. Все таке "дизайнерське", модернове але не зручне...
Давайте проговоримо, що "колорові" майданчики розраховані на аудиторію 1,5-6 років. Тут якраз і цікавить кольорова гамма (згадаємо іграшки), і різноманіття простих елементів для розвитку основних навичок рівноваги, моторики і т.і. І щоб батьки мали доступ з землі і могли страхувати стоячи поряд. Про дерево чи нержавійку - це занози та холодно. А це небезпека. Ви колись виймали занозу дитині в 2 рочки? А триматись ручками за холодний метал її просто не змусиш, чи потім руки льодяні. Як раз "порошенківські" чи "молочнокорівкові" майданчики ідеально підходять. І так, вони засипані піском, його важко вичищати від сміття, але він дешевший від гумового покриття.
Тут різні підходи в потребах. Зробіть декілька фото майданчика біля управління залізницею і виставтє для порівняння.
перепрошую, а що у нас на майданчиках для 1,5-3 роки є? по паспорту всі майданчики для 3-6років, потім 6-13, і далі вже воркаут. їдка кольорова гамма притаманна більш південним країнам, в той час як багатші і кращі для життя - північніші. то як нам бути? чи нам ще мало тюнінгованих копійок/вісімок і атракціонів з китайськими машинками під оперним? і не треба порівнювати стан наших дерев'яних майданчиків і їхніх. тому проблема не в натуральності матеріалів, в контролю за станом.
Ви описуєте типову проблему українського виховання - дітям не дають розвинути власний імунітет, намагаючи натягнути побільше одягу та берегти від віртуальних небезпек.
Це призводить до того, шо діти частіше хворіють.
«Там» підхід інший: подряпини вважаються чимось природним, дітям дозволяють бавитися в калюжі тощо. Заноза - теж не є кінцем світу, хоча саме на цих майданчиках небезпеки нема.
З власного досвіду, з трьома дітьми. Дітей приваблюють не яскраві кольори на майданчиках, а саме напевнонення цих майданчиків. І кольоровими грашками діти до речі теж практично не бавляться, яскравим брязкальцем можна хіба немовля зацікавити. Холодний метал для зацікавленої дитини не проблема - це проблема для батьків і бабусь :).
Де закопані колеса? Де шино-лебеді-ведмеді? Де пляшко-свині-котики? Де побілені бордюри? Де щільна лісопосадка в якій ніколи не виросте трава? Де бита цегла і патики якими діти колупають ґрунт? Де якісь штирі/люки, щоб діти змалку призвичаювалися до суворості українських просторів?
Comments 16
Reply
Давайте проговоримо, що "колорові" майданчики розраховані на аудиторію 1,5-6 років. Тут якраз і цікавить кольорова гамма (згадаємо іграшки), і різноманіття простих елементів для розвитку основних навичок рівноваги, моторики і т.і. І щоб батьки мали доступ з землі і могли страхувати стоячи поряд. Про дерево чи нержавійку - це занози та холодно. А це небезпека. Ви колись виймали занозу дитині в 2 рочки? А триматись ручками за холодний метал її просто не змусиш, чи потім руки льодяні.
Як раз "порошенківські" чи "молочнокорівкові" майданчики ідеально підходять. І так, вони засипані піском, його важко вичищати від сміття, але він дешевший від гумового покриття.
Тут різні підходи в потребах. Зробіть декілька фото майданчика біля управління залізницею і виставтє для порівняння.
Reply
по паспорту всі майданчики для 3-6років, потім 6-13, і далі вже воркаут.
їдка кольорова гамма притаманна більш південним країнам, в той час як багатші і кращі для життя - північніші. то як нам бути?
чи нам ще мало тюнінгованих копійок/вісімок і атракціонів з китайськими машинками під оперним?
і не треба порівнювати стан наших дерев'яних майданчиків і їхніх. тому проблема не в натуральності матеріалів, в контролю за станом.
Reply
Це призводить до того, шо діти частіше хворіють.
«Там» підхід інший: подряпини вважаються чимось природним, дітям дозволяють бавитися в калюжі тощо. Заноза - теж не є кінцем світу, хоча саме на цих майданчиках небезпеки нема.
Reply
Reply
Reply
Одни наркоманы и хулиганы на этих роликах ))
Reply
То все не для наших людей
Де закопані колеса?
Де шино-лебеді-ведмеді?
Де пляшко-свині-котики?
Де побілені бордюри?
Де щільна лісопосадка в якій ніколи не виросте трава?
Де бита цегла і патики якими діти колупають ґрунт?
Де якісь штирі/люки, щоб діти змалку призвичаювалися до суворості українських просторів?
Reply
Reply
Leave a comment