неофеодалізм

May 27, 2013 01:30

Щодо побитої Журналістки

Всі бачили відео з того мітингу і, мабуть, помічали, що банда Тітушка "отрабативала удар" не тільки на Журналістці, а й на багатьох, хто просто мимокрокодил.
А тим часом мєнти згорнули наметове містечко "Спільної справи" з черепно-мозковими травмами членів цього руху.Бат, енивей, ху керз?
Били багатьох, причому до крові й переломів, а "побили" тільки Журналістку...
Цехова солідарність?
Сотні статтей про це драматичне побиття, про особу Вадіка "Румина" і організацію всього того шабашника, але не про те, що дісталось не тільки Журналістці. Виходить, її бити не можна, а інші хай отримують! Те, що винні мусять понести відповідальність за насильство над представницею касти "четвертої гілки влади" - про це говорять навіть посадові особи, а щоб долучити до цього ще й побиття випадкових жертв - зась.І все це сприймається широким загалом як "само собой разумєющеєся". Тобто, ситуацію оцінують саме так не тільки ЗМІ, але й представники інших каст, зокрема й самих незахищених.
Нє, ну а шо? Всяке бидло кожен день б"ють, вбивають, а тут такий колоритний парєнь прямо на камеру кулаками махав. І галасу куди більше, ніж коли ті самі "румуни" виносили хату київській вчительці.

У нас, звісно, всі рівні, але до числа більш рівніших тепер долучилися й журнаглісти.

феодалізм, свобода, істерика

Previous post Next post
Up