13 июня 2014 г. в Киеве прошел V теоретико-методологический семинар с международным участием и II международный конкурс молодых ученых "Архетипика и государственное управление: рационализация и нормативные практики".
Я згодна з Марією Пірен, що необхідно формувати нове мислення еліти державних службовців, які будуть вирішувати сучасні проблеми які стоять перед Україною в процесі модернізації та реалізації реформ. Серед перелічених компетентностей державного службовця, я б ще виокремила на свій погляд такі: здібність творчо мислити(використовувати різні підходи у вирішенні проблем), готовність йти на ризик(управління ризиками), вміння передбачити результати своєї діяльності(прогнозне бачення) і готовність до самоосвіти(накопичувати і використовувати знання).
Так, дійсно, я згодна щодо того, що мислення державних службовців потрібно змінювати, розвивати, адже наша країна потребує кардинальнх змін та перетворень. А ми боїмося виходити із того стану, який за ці роки став комфортним. Головною метою має стати розвиток держави, усіх її складових, в тому числі і державних службовців. Адже країна повинна функціонувати як годинниковий механізм, в якому навіть маленькі гвинтики займають вагому роль.
Я також згодна, що мислення державних службовців варто докорінно змінювати, а також підвищувати їхню компетентність не лише завдяки освітнім програмам та стажуванням, а й завдяки їхньому власному прагненню до саморозвитку. Останнє є важливою умовою здобуття знань та розвитку професійних навичок.
Comments 3
Reply
Reply
Reply
Leave a comment