а то всі майбутні депутати мають здійснювати обходи своїх округів? чи то такий піар-хід? а люди не питали, де "Пан депутат" раніше були? *то не цинізм, як може видатись, а намагання порівняти різні виборчі кампанії:)
По-перше, не "пан депутат" По-друге, люди сприймають цілком адекватно і нормально. Не питали. По-третє, попередні виборчі кампанії відучили переважну більшість кандидатів від мегапроектів безпосередньо спілкуватися з людьми. Бо багато хто і зараз думає, що результат=бігборди+поліграфія+ролики... По-четверте, право кожного кандидата обирати модель власної виборчої кампанії. По-п'яте, живе спілкування дає змогу пересвідчитися у правильності власного бачення проблем округу, де я живу з середини 90-х.
нє-нє, звертання "Пане депутате" (навіть якщо людина ше не депутат) - то з досвіду попередніх виборів, люди так звертались до кандидатів. по-друге і по-десяте, не оскаржую Ваше право обирати моделі виборчої кампанії і не маю ніц проти проти Ваших методів. То так цікавлюсь, бо за всю свою практику не пригадую, щоб хтось таке робив. Судячи з Ваших слів, такий підхід доволі дієвий.
1. Це говорить, що політична нація - не порожня концепція. 2. Не виключено, що він принаймні частково - етнічний українець. Оскільки Білгородська область колись була заселена переважно етнічними українцями. 3. Дмитро Донцов - наполовину росіянин.
ой, людоньки. ну що ж ви людину намагаєтеся розділити на частини? впихнути у якусь теорію? та хіба ви не знаєте - начитані, мислячі, напевно всі з в.о. - що розподіл роблять політики або радикально настрорєні громадяни, бо їм це вигідно? і це не пусті слова. більшість з моєї родини - етнічні росіяни, які волею долі одружилися в Україні, залишилися тут жити, працюють на благо цієї держави, сплачуюють податки, шануюють її культуру та історію. ніяких мовних питань не виникає. вони також проти російської мови, як регіональної
( ... )
Ну росіяни,це здебільшого питання відносне,великий процент так званих росіян є виходцями з України або близькі нам етнічно,а мову вивчити це вже не проблема,головне щоб наші були.
Я особисто спілкувався на цю тему з заступником міського голови Миколою Іванюком, який нам намагався щось подібне закидати. І кажу: "Гаразд. Ми припинемо клеїти по стовпах. Але дайте натомість безкоштовну площу у газеті "Луцький замок" та публікації на сайті міськради". Відповідь чекаємо і досі. Це так, по-перше
( ... )
До по-перше: зареєстровано 40 партій. Тоді треба усім 40 давати площу,а не лише вам. Я не проти. Добивайтеся. ДО по-друге: свобода дій одних закінчується там, де починається ніс іншої людини. ДО по-третє: у вас найбільший білборд в самісінькому центрі Луцька. Те, що не встигли замовити агітацію - ну то це ваші проблеми, а не має страждати обличчя міста. Якщо є якісь переваги проплачені - факти. Давайте факти і цифри,а не балаканину. ДО по-четверте: ви - суб"єкт виборчого процесу. Є порушення - напишіть скаргу. Ви - журнаіліст. Є порушення - опублікуйте в ЗМІ. Ви кандидат - є порушення, виступіть проти нього, а не уподібнюйтеся і ставайте учасником. ДО по-п"яте: навіть коментувати немає чого. Я плачу і за те, щоб на вулиці було чисто,а не лише в під"їзді. Я не живу у себе в під"їзді. Я живу в місті, які не починається і не закінчується під"їздом і прибудиковою територією. Навіть без політики, Андрію, по-людськи. Зарплати в двірників не найвищі. Зараз осінь, листя багато, роботи і так море.
Comments 14
чітко так, по-військовому "є наказ - значить треба виконувати!"
і ніяких "нє хочу"
Reply
Reply
Reply
Reply
*то не цинізм, як може видатись, а намагання порівняти різні виборчі кампанії:)
Reply
По-друге, люди сприймають цілком адекватно і нормально. Не питали.
По-третє, попередні виборчі кампанії відучили переважну більшість кандидатів від мегапроектів безпосередньо спілкуватися з людьми. Бо багато хто і зараз думає, що результат=бігборди+поліграфія+ролики...
По-четверте, право кожного кандидата обирати модель власної виборчої кампанії.
По-п'яте, живе спілкування дає змогу пересвідчитися у правильності власного бачення проблем округу, де я живу з середини 90-х.
Reply
по-друге і по-десяте, не оскаржую Ваше право обирати моделі виборчої кампанії і не маю ніц проти проти Ваших методів. То так цікавлюсь, бо за всю свою практику не пригадую, щоб хтось таке робив. Судячи з Ваших слів, такий підхід доволі дієвий.
Reply
Reply
2. Не виключено, що він принаймні частково - етнічний українець. Оскільки Білгородська область колись була заселена переважно етнічними українцями.
3. Дмитро Донцов - наполовину росіянин.
Reply
2. Не виключаю.
3. Не посперечався би.
Reply
Reply
Reply
Reply
ДО по-друге: свобода дій одних закінчується там, де починається ніс іншої людини.
ДО по-третє: у вас найбільший білборд в самісінькому центрі Луцька. Те, що не встигли замовити агітацію - ну то це ваші проблеми, а не має страждати обличчя міста. Якщо є якісь переваги проплачені - факти. Давайте факти і цифри,а не балаканину.
ДО по-четверте: ви - суб"єкт виборчого процесу. Є порушення - напишіть скаргу. Ви - журнаіліст. Є порушення - опублікуйте в ЗМІ. Ви кандидат - є порушення, виступіть проти нього, а не уподібнюйтеся і ставайте учасником.
ДО по-п"яте: навіть коментувати немає чого. Я плачу і за те, щоб на вулиці було чисто,а не лише в під"їзді. Я не живу у себе в під"їзді. Я живу в місті, які не починається і не закінчується під"їздом і прибудиковою територією.
Навіть без політики, Андрію, по-людськи. Зарплати в двірників не найвищі. Зараз осінь, листя багато, роботи і так море.
Reply
Leave a comment