два світи

Jun 24, 2012 15:54

ось юзер даф_андрев пише порівняння офісних стосунків на трьох країнах. звісно, очікувано, порівняння українського мікроклімату з Польщею і США схоже на чистилище, якщо не пекло. надзвичайний цинізм, підлість, жадібність, наглість і хамство - це складові українського менеджменту. не кажучи вже про хижу "вороватость". мені є з чим порівнювати в ( Read more... )

робота, огиддя, о вєчьном

Leave a comment

zzzulfiya June 24 2012, 19:30:09 UTC
в усьому є і плюс і мінус. нехтування і лінь власників повертається до них тим, що якийсь пройдоха потім кине на весь бізнес.
на моїй недовгій бізнес-біографії, наприклад Кока-Кола втратила за два роки ринок, який вибудувала і утримувала в монополії 15 років. програла по-дурному, фактично вся команда була розігнана і розпорошена, що дало можливість пепсі в Україні взяти блискучий реванш, по суті мало що роблячи для цього.
МакДональдс, що радів відсутності Бургер Кінг в Україні, став пеклом для людяності, і отримав найнебажанішого за ідентифікаційною тотожністю конкурента - Мак Фоксі, в початку якого стояла колишня працівниця Одеського закладу, з якою несправедливо вчинили.
Зараз на Лук'янівці я спостерігаю картину, коли нароти Мака вишикувана різноманітна "донер", "форнеті", "Сосиска-сендвіч" і т. ін., яка істотно відбиває клієнтуру - за 24 грн. ви отримаєте донер, смачніший і наповнений свіжими овочами, замість мінімум 30-гривневого меню з паперовим присмаком.

Щодо поточної компанії, знаєте, може і добре, що так робиться, що вона скоро теж зійде на пси, в Україні вона ніколи не хапала зірок. Патенти закінчуються, і не тільки в неї. Хімічні сполуки неефективні в лікуванні хвороб, які все більше пов'язують з біоментальними "поломками коду". і майбутнє - за іншими технологіями. крім того, ліки, які вони продають дорогі і не надто доступні, крім того, мають дуже багато побічних дій, і взагалі невідомо - чи потрібні вони насправді смертельно або безнадійно хворому пацієнту, і чи не прирікають вони хворе тіло на остаточне змертвління чи колапс.
За якісь 10 місяців, що я поринула вглиб фармацевтичної галузі, я стала надто скептичною стосовно лікувань, лікарів і ліків.

Reply

r0mn June 25 2012, 19:17:20 UTC
звичайно. навіть в моєму прикладі є вина власників, бо вони таки привели цю людину. і все, що ви пишете про фірми я бачу лише позитивний бік оскільки це більше конкуренції. те, що одні фірми загнивають, то це добре, бо завжди повстане нова краща. лише б існували умови такого вільного розвитку.
але в жодному випадку не повинно толеруватись злодійство, адже це абсолютно протилежно умовам, в яких може бізнес розвиватися.
в такі умови ніхто з грошима створювати бізнес ніколи більше не прийде.

Reply

zzzulfiya June 26 2012, 08:42:56 UTC
питання ще в тому, що не працюють закони конкуренції у нас, бо немає балансу, відкритості і спрощення, - як наслідок корупція і бізнес неподільні.

внаслідок таких перегинів люди, яким пощастить забігти і першими влаштуватись на посади менеджерів самі ж і розвалюють бізнес - вичавлюють конкурентів (розумніших, компетентніших, здібніших, принципових) і далі приводять все до краху.

і що як правило - саме ці "вампіри" найміцніше засядуть в складках корпоративної структури, але винюхавши небезпеку, наче шурі побіжать геть, а ті, хто дійсно розвивав, працював, розробляв, - залишаться за бортом як тільки підуть прибутки ще.

Reply


Leave a comment

Up