унесені вітром

Mar 11, 2011 00:38

Близиться фінал фільму. В кіно все можливо! От ви б могли подумати, що бравий солдатик МИКОЛА БАЗАРКІН па клікчкє КАЛЮНЯ увльокся валасатимі хіпі і прамінял іх на нас. Матівіравал ніскладна, в натурє забил, вася, радной Куксвіль. Ну і хуй с нім.

Ні. Треба більш вітряний фінал написати, щоб всі відчули, як тіла наші тепер продувається вітром - земля крутиться!
Весь рік нас несло, як листя по засмічених вулицях міст, по колючих джунглях, по засніжених горах.
Ми виїхали з табуретом у трьох, а доїхали вдвох. Без табурета. Втратили Колюню і табурет.

Мене втішила доця: «А у мене є табуретик!» - хвалилася маленька кривляка, коли я посипав голову попілом, що свій табурет ми загубили.

Чотири табурети до чотирьох берегів океанів... Одинадцять місяців тягнули на горбі цього стільця і тут на тобі. «Місію провалено». Ніколас Базаркін шаркнувши ніжкою відбув. Перед виходом гучно перднув і демонстративно помахав дупою. Можна було б здивуватись, такому плювку на своїх товаришів, але у експедиції до Індійського океану те саме, правда іншими словами, сказав прощаючись Аскольд.

Це звiсно теж називається воля. Але.

У завітреному містечку Ріо Гажегас маємо зробити чілійську візу. В консульстві смердить цигарками, наче в курилці заводу. У вісімдесятих Антоніо Пена брав активну участь у протистояннях і бився з поліцією у Сполучених Штатах, а зараз носить іспанську борідку і надійно сидить в консульському офісі.
- Рано чи пізно ти починаєш безповоротно працювати на систему. Заради своїх дітей…

У графу «особа яку ви знаєте в Чілі» консул вписав себе. Зазвичай консульства, особливо чілійські не працюють до пізна. В цьому ми переконались в Буенос Айресі, але тут ми знайшли спільну мову.

Перша віза готова. Країна мого народження Уганда. Консул поправляє окуляри і вибачається, каже що вперше має справи з цією програмою.

Поступово всі працівники залишають консульство. Консул питає чи вмію я вирізати ножицями.
Колись у Туреччині я зупинив вантажівку. Під час обіду водій випив трохи віски, а тоді палірнувся банкою пива.
- Вмієш керувати машиною? - спитав турок.
- Так, але легковою, - відповів я. Зауважте, що він говорив турецькою, а я ламаною-преламаною англійською.
Я показав водію свої права, де чітко і ясно, поміж інших категорій, виділено категорію «Б». Але на той момент він допивав третю банку пива і своїм очам не довіряв.

- Сідай за кермо! - весело запропонував він.
Я погодився, але попри мої намагання фура не рушила. Дальнобій тішився. Питав чи мій водійський досвід часом не «Камаз».
- Ні, «Волга».
- Вольво?
- Ні!

Але він лише гучно сміявся. Показав як знятись з ручника та перемикати передачі і вперед! Двадцять дві тонни несеться по турецькій трасі. За кермом переляканий Льонька. Поруч мирно хропе п’яний водій.
Так от, візи вирізати легше! Коли аплікацію було завершено я запропонував консулу поїсти борщу. Він погодився.

мис горн, кордон, люди, серега, льонька, чиновники, колюня, табурет, команда, розборки, візи, ukrainian team, перехід кордону, як створити фестиваль, маґдалена, фестиваль

Previous post Next post
Up