Я як стала шопоголіком :)

Nov 21, 2014 13:56

Усе почалося роки 4 тому, коли на одному жіночому форумі Львова я натрапила на одну тему. В ній пропонували посередницькі послуги з купівлі одягу, взуття та іграшок в Америці. Купівельна спроможність тоді у мене була невелика, але це здавалося вигідним. Та це й було вигідним, якщо тобі треба лише одну пару взуття, і їх послугами скористаєшся раз в півроку. Я тоді замовила кросівки, і як же ж я пролетіла з розміром! Кросівки були на цілих два сантиметри довші(а все брехлива розмірна сітка сайту). З того моменту я вже уважніше ставилися до вибору розміру. Послугами посередників я скористалася мабуть ще 2-3 рази, але передумала після одного випадку. Ми з одногрупницями хотіли подарувати хорошу профільну книгу нашому керівнику дипломів. Вирішила я її замовити через посередників. Від моменту замовлення минув певно місяць, якщо не півтора. Книгу я отримала, але розраховувала, що подаруємо ми її у січні, а не лютому.
З того випадку я вирішила сама все контролювати.
Трохи начитавшись всяких тем, зареєструвавшись на снг-шному сайті шопоголіків (http://shophelp.ru/forum/) я більш менш розібралася із тим як все-таки купувати за кордоном.
Більшість "смачних" сайтів в США не доставляють в Україну, або ж доставка дуже дорога. То ж я обрала склад-посередника у США, зробила собі доларову картку в банку і запаслась терпінням.
Трохи детальніше про склад-посередника(ну, я так його називаю): ви реєструєтеся у них в системі. Деякі склад-посередники проводять верифікацію(з ціллю уникнути шахрайства), де вам треба надіслати сторінку паспорту, таким чином ви підтверджуєте свою особу. Тоді я такої верифікації не проходила, а зараз не знаю, чи мій склад-посередник її проводить. Після реєстрації(і верифікації) ви отримуєте "адресу". Фактично це є адреса складу + ваш унікальний номер, сьют (suite в англійській мові означає номер, квартиру, апартаменти). Раджу посередника обирати у штаті, де не нараховують податки за онлайн-покупки.
Маючи картку для оплати і адресу вже без проблем можна замовляти всяке різне у магазинах США.
Декотрі мої знайомі користуються послугами Міст (http://www.meest.net). У них є дешева доставка морем(але може йти досить довго). Я ж користуюся послугами Шопфанс (https://shopfans.ru/overview.html). У них досить вигідна авіа-доставка в Україну, йде зазвичай до 2-х тижнів. Мають склад у Пенсильванії та Делавері (таким чином можна уникнути різних податків на онлайн-покупки). Самостійно реєструю замовлення у системі. Можу замовити фото посилки. Надають послуги з повернення товару назад в магазин( буває що пришлють не те що замовляли)
Отож, виходить останні три роки я самостійно купую речі в онлайн-магазинах США.
Плюси: я контролюю процес. У випадку виникнення якихось непорозумінь я швидко спишуся із магазином. Я вирішую коли висилати посилку в Україну. Я не залежу від інших учасників закупок. Я не оплачую послуги посереднику.
Мінуси: у зв"язку з простотою процесу, легше потратити гроші. То ж раджу собі раз в місяць виділяти певну суму грошей, і тримати її окремо на окремій картці ( це вже пункт про безпеку, напишу про це окремо). Таким чином легше буде контролювати свої шопогольні пориви.Необхідно запастись терпінням - часто від моменту купівлі до отримання може минути місяць. Конкретно зараз я висилаю посилку раз місяць, а як митний ліміт був 300€ то могла і раз в два місяці вислати. Таким чином я виробила звичку основні речі купувати завчасно (зимове наприкінці весни, коли значні знижки на такий товар, а взимку - літнє, коли різдвяні розпродажі йдуть повним ходом)

Ну, якось так. Є питання - пишіть)

американські онлайн-магазини, у США, Шопфанс, склад-посередник, шопоголізм, покупки, шопінг

Previous post Next post
Up