Невыдающийся, но небезызвестный украинский писатель Андрей Яковлевич Стороженко, писал, как впоследствии и его более известный внук, под псевдонимом Андрей Царинный. Он откликнулся на гоголевские «Вечера на хуторе близ Диканьки» сочинением «Мысли малороссиянина по прочтении повестей пасечника Рудого Панька, изданных им в книжке под заглавием:
(
Read more... )
Comments 16
Reply
Це моя стаття. Радий, що ти нарешті став спілкуватися нормальною мовою. Це матеріал тобі для осмислення. У господарстві придасться
Reply
твоя? це також твоє?
https://azbyka.ru/otechnik/Spravochniki/russkij-biograficheskij-slovar-tom-19/276
але ти не відповів на запитання, що ти сказати хотів цією "статтею"? як на мене так набір слів, точніше насмоктаних цитат.
Reply
Я ж послався на біографічний словник.
Який сенс статті? Я дав кучу фактичного матеріалу. Кожна дрібниця може пригодитися. Все пізнається у порівнянні. Для цього порівняння потрібен матеріал. Головне - це то, що більшість істориків допускають багато жахливих помилок. Це один з випадків.
Reply
до речі, у першому ж слові цього допису ним допущено класичну стилістично-граматичну помилку, карахтерну більшості "русскаєзичних" :-)))
Reply
А де Ви тут побачили українську? Ця стаття написана загальноруською. І я не претендую на добре знання української мови. Мені мама не співала пісень українською. Я сам її вивчив. І мені майже ні з ким спілкуватися українською. Тому і знаю її погано. Можу допускати помилки. Так що я був би вдячним, якщо хтось мене виправляв.
Reply
"загальноруська" перетворилася в українську вже років так десь мінімум з п'ятсот! :-)))
Reply
Загальноруською я називаю те, що ви назваєте російською (у змісті москальська) Це не вірно, оскільки ця мова створена українською елітою. У той час коли українською розмовляв простий народ.
Reply
"почему никогда не было, нет и не будет города "Рава-русская", а была, есть и будет только Рава-Руська как ознака украинства, сможешь? и почему есть ещё Рава-Мазовецька? и чем они отличаются? и почему Харьков ни одного дня за все 400 лет от основания не был "русским" городом?"
:-)))
Reply
Це дурниця. Слова "Русь" та "Росія", "руський" та "русский" ніколи не розрізняли до 19 ст. Хочеш розрізняти їх - це твоє право. Але це нічого не змінює. Як ознака українства може тільки у тому сенсі, що м'який знак - це українське (наддніпрянське) вимовлення. На самій Галичині раніше не пом'якшували (руский). Рава Руська в Галичині, а Рава Мазовецька - в Мазовії. І що? І я не можу точно сказати, що саме в твоїй голові змушує тебе говорити, що Харків не був "русским" містом. Може ти маєш на увазі, що там москалів було завжди менше?
Reply
Reply
Классный голос!
Reply
Leave a comment