Фільм «Висоцький. Дякую, що живий" був представлений публіці

Sep 23, 2011 15:10



Минулого тижня в Санкт-Петербурзі в Михайлівському театрі в рамках «Кіно Експо» пройшла закрита презентація фрагментів фільму «Висоцький. Дякую, що живий». Театральна обстановка, з номерками в гардеробі і табличками «бельетаж», оксамитовими ложами і сценою, додала заходу загадковості й урочистості.

Михайлівський театр, який розташовується в історичній будівлі на Площі Мистецтв, насилу вмістив в себе всіх запрошених, можна було б сказати - був аншлаг.

Взагалі, не передбачалося, що хто-небудь зможе написати про цю подію. Зазвичай під час таких заходів у всіх гостей ще й відбирають записуючі пристрої, але в Михайлівському цього не зробили. Ми помітили, що представники кінотеатрів, незважаючи на те що прозвучали від організаторів усні прохання та заборони, активно фотографували та знімали те, що відбувається на камери своїх мобільних телефонів. Мабуть, одна з цих записів і потрапила днями в мережу, так що і ми тепер можемо розповісти, що там відбувалося.

Першим на сцену з темряви вийшов Іван Ургант, який жартував і розповідав про своє перше «знайомство з Висоцьким» у властивій йому манері: ніхто так і не зрозумів, правдива ця історія про зіткнення крихітного Вані з гітарою в коридорі, або, що більш імовірно, дуже смішна вигадка. Наступним перед гостями виступив Микита Висоцький, сценарист і продюсер фільму. Він схвильовано і докладно розповів про проект і прочитав кілька віршів Володимира Висоцького.

Потім на сцену вийшли спочатку актор і співак Максим Леонідов, а потім і Іван Ургант, і кожен з них заспівав по одній пісні. А от третім за рахунком виконавцем був Володимир Висоцький: перед глядачами з'явився загримований до невпізнання виконавець головної ролі. І ось тепер те саме відео:

image Click to view



Нарешті, на сцені з'явилися продюсери фільму - Костянтин Ернст, Анатолій Максимов і Міхаель Шліхт, які представили картину. Далі гостям показали дві серії епізодів: було видно, що це ще робочий матеріал. У першій серії присутні побачили Таню у виконанні Оксани Акіньшиної, другий фрагмент тривав 17 хвилин і включав в себе кульмінаційну сцену фільму - той самий напад, під час якого Володимир Висоцький пережив клінічну смерть. Весь сюжет фільму будується навколо творчої кризи в житті поета, під час якого він майже не може займатися творчістю, але саме після подій у Бухарі пише одні зі своїх кращих творів.

Нарешті завіса таємниці починає відкриватися, і скоро на з'являться фотоматеріали зі зйомок з коментарями творців фільму і інтерв'ю з автором сценарію Микитою Висоцьким.

скоро в кінотеатрах, ЗМІ, Висоцький. Спасибі що живий

Previous post Next post
Up