Pabirynai ir pastebėjimai

Nov 02, 2008 20:36

Nepakartojama lygių galimybių šalis ta Didžioji Britanija. Štai pildant viešosios Islingtono bibliotekos formą, "lyties" meniu siūlo pasirinkti ne tik "Male" ir "Female", bet ir "Transgender".

Po gan produktyvios vakardienos (intensyvus skaitymas apie Pirmininko Mao charizmą ir asmenybės kultą + šiek tiek SciFi istorijos desertui) šiandiena išaušo absoliučiai neveikli. Ir vėl žadintuvas nuskamba aštuntą, o atsikeliu dešimtą. Štai ką reiškia, kai prieš akis - Reading Week (jokių paskaitų, bet tai nereiškia, kad atostogos). Na, bent jau aš girdžiu savo žadintuvą - ne kaip nekaikurie mano kambariokai (ano žadintuvas visada skamba garsiai ir įkyriai bent penkis kartus, net aš girdžiu iš savo kambario, o jis miega kaip užmuštas). Nukeliavau į Sainsbury's pasipildyt maisto atsargų. Grįžau. Bandžiau skaityti. Užmigau. Atsibudau. Galva vatinė. Dar užmigau. Pabudau. Oi, pražiopsojau skautų laužą. Namisėda... grr.

Gražuoliai retriveriukai auga vidutiniškai po 30g per dieną. Ir įnirtingai kovoja dėl vietos prie lovio: http://www.youtube.com/watch?v=vEsLxpgZT14

Ai, tiesa, turiu pusę darbo. Jau nuo praeitos savaitės. Bet "pusę": nes 1) prasideda tik sausį 2) tik pora valandų per savaitę (tikiuosi išprašyt 3-4, bet bent 2 turėtų būt, tai kadangi 20 quid/val., tai bent maistui turėtų užtekti... laikau kumščius, kad nieks nenuplauktų). Taigi situacija dar neišsisprendė iki galo ir vis dar sėkmingai graužia smegenis. Bent jau darbas daugmaž pagal specialybę: vest kinų kalbos "būrelius" pradinukam (4,5-11 metų). Ir vėl su vaikais įstrigau. Ką padarysi... Gal gražiai ant CV atrodys paskui. National Insurance, atrodo, irgi susitvarkiau; banko kortelę gavau; rudeninį paltą nusipirkau. Check, check, check.

Dabar reikia Pirmininką Mao kažkaip išstenėti. Pati kalta, kad tokią temą pasirinkau. Čia State & Society in Political Process kursui, reikia parašyt 4500 ž. rašinį iki gruodžio 8. Kadangi šio trimestro tema turi būti iš laikotarpio iki 1978 m., kas kaip ir nėra mano interesų sritis, jau nekalbant apie tai, kad politiką pasirinkau daugiau iš reikalo nei iš įdomumo, tai su dideliu vargu visokių nišų ieškojau, kad kaip nors galėčiau pritempti prie miesto jaunimo, jaunimo judėjimų ir jaunimo socialinių grupių. Pirmiausia norėjau rašyt apie skautus Kinijoj Respublikos laikotarpiu, nes kai skaitėm apie Chiang Kai-sheko politiką, ne vieną kartą buvo Boy Scouts paminėta. Bet informacijos apie tai absoliučiai nėra, taigi teko atsisakyti šitos idėjos. Gaila :( Toliau ką gero sugalvojau, tai buvo Raudonieji Sargybiniai (Chunveibinai). Nuo jų logiškai mintis perėjo prie Mao kulto, o dabar bandau suformuluot tikslų klausimą; turėtų būt kažkas panašaus į "Kokiais tradicinių Valstybės ir lyderystės vizijų aspektais Mao Zedong pasinaudojo konstruodamas savo autoritetą ir valdžią?" Kažkodėl labai neramiai jaučiuosi. Bijau, kitaip tariant. Na kas čia, 4500 žodžių, tai juk 18 puslapių... nėr ko vežimo skaldyt iš adatėlės... bet vis tiek baisu. Noriu gerai parašyt. Tikrai noriu. Ambicijos, savigarba, ateities perspektyvos ir t.t. Nieko neišmanau apie Mao. Bet noriu gerai parašyt. Stengiuosi, Dievas mato. Bet gal nepakankamai? Vis tiek galų gale viskas nuo košės galvoj priklauso :/ O jei jos nėra... Na, bent jau tarp tų 15 knygų, kuriom šiuo metu apkrautos mano lentynos, yra ir du glausti įvadai į politikos filosofiją ir doktrinas. Šviesiuosi. Plius reikia apsišviesti Chicago ir Harvard referencing styles, nes - surprise surprise - politikos departamentas naudoja Chicago, o antropologijos - Harvard. When sailing the seas, we need a helmsman. When making revolution, we need Mao Zedong thought.

Tai gal tiek. Visai norėčiau dabar į Rasas, Bernardinus ar Antakalnio kapines - žvakučių pažiūrėt, kaip jos tarp šlapių lapų mirga marga. Mąstau, kad Vėlinės man darosi net tikresnė šventė nei Kalėdos, nes Kalėdas taip sėkmingai jau suvartot baigiam, o štai Vėlinių dar ne. Dar vis savos, nors ir tokios mažos.

vizgučiai, londonas, pabirynas, subjektyvu

Previous post Next post
Up