Кубок Німеччини. Раунд 1.

Aug 16, 2010 22:28

Віндек - Баварія 0:4. Похід за кубком Німеччини для підопічних Ван Галя розпочався сьогодні матчем з Віндеком з 5ї німецької ліги. Зрозуміло, що складнощів для мюнхенців цей суперник не складав, цікаво було подивитися на те, в якій формі перебувають гравці основи "Баварії", що з тих чи інших причин не грали в матчі за суперкубок з "Шальке 04", а також скіки голів за відсутності Оліча та Роббена заб'ють мюнхенці суперникам. Деяких українських фанів футболу цікавило певне й питання, чи з'явиться на полі Толік Тимощук, так от, всі 90 хвилин він старанно полірував лаву запасних на арені в Кельні. А на полі феєрили інші особи: спочатку під завісу першого тайму зусиллями Клозе та Рібері (на 44 та 45 хвилинах) баварці забезпечили собі комфортну перевагу, а в останній десятихвилинці матчу (причім знову фактично дуплет на 84 та 85 хвилинах) голами відмітились Кроос (до речі забив в першому ж офіційному матчі після повернення з оренди в леверкузенський "Байєр") та Гомес. Не так феєрично як "фармацевти", але не менш впевнено дружина Луї Ван Галя зробила перший крок до захисту одного з титулів.