футбольне

Aug 11, 2010 23:49

Шото ніхто про футбол не пише. Так воть, Україна в досить скучному матчі зіграла 1:1 з резервним складом Голландії, в нас знову забив Алієв і знову зі штрафного. А вцілому це була можливість поспостерігати за кількома гравцями суперників Динамо в плей-офф ЛЧ. Оскіки мну стало скучно дивицця матч в Данєцку, я включив собі паралельно матч Данія - Німеччина, який виявився куди більш цікавим. Датчани виставили повністю бойовий склад з найближчим резервом, а Йоахім Льов вирішив поекспериментувать і з тих, хто був на ЧС на полі грали 6 людей (але з тих 6 тіки Боатенг провів більш-менш достатньо часу там), причому для всіх німців то була перша гра в сезоні (Луї Ван Галь на матч суперкубка не заявляв викликаних в збірну Крооса і Гомеса). В першому таймі теж було мало цікавого, крім гола: Хітцельшпергер (капітан в тому матчі) розрізав пасом захист датчан і Гомес свій перший (але далеко не останній) момент реалізував. В датчан в першому таймі запамятався удар Роммедаля метрів з 13-15, Візе виявився на місці. Після перерви стало значно веселіше. Складалось враження, що команди грають без захисту, хоча для початку сезону воно не так і дивно. Скандинави виглядали краще (один раз після ляпу Візе німців врятувала стійка, іншого разу Таскі виносив м'яча з порожніх воріт), що й не дивно, той же кістяк збірної грав на ЧС, але забили знову німці. І знову дуже схоже на перший гол: Гентнер розрізає оборону датчан, а Хельмес (один з суперників Таврії) не пробачив Соренсена. Ну але майже зразу ж датчани один гол відквитали: Таскі (він отримав капітанську пов'язку після заміни Хітцльшпергера, що вже гарно говорить про склад німців в тому матчі ;) ) дарує перед штрафною м'яч Роммедалю, а той ювелірним ударом відправляє шкіряну кулю в дальній нижній кут воріт Візе. Після того німці мали ще кілька моментів, в т.ч. Гомес не реалізував вихід віч-на-віч з Соренсеном, а під завісу матчу на радість місцевій публіці пропустили другий м'яч: Візе незграбно вийшов на перехоплення передачі з глибини на лінію штрафної, від нього м'яч відскочив до Юнкера, котрий вже бив фактично в порожні ворота.
Остаточний рахунок 2:2, цілком закономірна нічия.
До речі, в складі датчан дуже незле виглядав ще один "аяксівець" 18-літній атакуючий хав Крістіан Еріксен. Буде цікаво поспостерігати за ним в матчах з киянами.