Почувши, що в Харкові планується фестиваль їжі Лук, ми з Лялею запланували його відвідати.
Дворик Літературного музею не дуже великий, але затишний.
Там розмістили прилавки ті заклади харчування, які хотіли привернути увагу до себе і до своєї смачної продукціі.
З огляду на платний вхід на місце проведення фесту, ми очікували, що окрім продажу буде і безкоштовне заохочувальне пригощання. Особливо, якщо страви нові і незнайомі і потрібно спочатку познайомити з ними потенційних покупців. До того ж для простого продажу їжі існують інші назви, наприклад ярмарок, а фестиваль має на увазі якісь розважальні заходи, яких тут зовсім не було.
Навідь цікаво оформити своє торгівельне місце спромоглися одиниці.
Оглядівшись, ми зацікавилися лише стендом з невідомими солодощами.
В ту ж ить їх власник повідомив, що він пригощає фотографів і просить спробувати всі види цих снеків, а це саме вони, ласкаво прошу познайомитися, еко-снеки.
Рецепти цих снеків є авторськими. Автор винайшов їх спочатку для себе, бо з того часу, як почав практикувати сироїдіння, стикнувся з проблемою обмеженного вибору солодощів. Майже нічого солодкого, окрім сухофруктів, для сироїдів не лишається, а сухофрукти - це досить одноманітно і рано чи пізно набдидає. Тому такі снеки на основі яблучного желе є смачною і корисною альтернативою.
Це альтнарнатива для всіх, що опікується власним здоров"ям і прагне замінювати, хоча б іноді, звичні цукерки і печево чимось корисним і натуральним. Снеків ми спробували декілька видів, вони значно відрізняються один від одного, але все смачні. Ми не є адептами ні вегетаріанства, ні сироїдіння, але про харчування піклуємось. Тому, в той час, коли поїдання солодощів зазвичай пов"язане з відчуттям провини, були приємно здивовані поєднанням користі і смаку.
Також автори розказали, що продаж снеків здійснюють виключно через інтернет. Цей startup вони запустили з вересня минулого року і від приносить власниками прибуток, чого щіро бажаємо і надалі таким позитивним людям.