Коли я мав років 8 від дня появи на світ, то часто піддавався випробовуванню багатокілометрових переходів, чудернацьких переїздів та пошуків дивних металевих скарбів, але найстійкіше запам'яталося кладовище трамваїв, що неодмінно зустрічало на самому початку. Йшли роки і те, що так лоскотало уяву в дитинстві збідніло і звелося до банального проїзду в трамваї номер один, що від самого початку існування ходив до промислового вузла на північних околицях Одеси (завод Центроліт. Куліндоровський хлібокомбінат), кладовище старих трамвайних вагонів порізали на метал, ще в 90-ті, заводи зупинилися або перепрофілювалися (хтось же додумався будувати заводи тяжкої промисловості на околицях рекреаційного міста! Може занадто суб'єктивно, але всі колишні робітники заводу, яких зустрічав мають інвалідність!),а нескінчена дорога, що вела безмежними полями скоротилася до 5-6 км. В мене був час й бажання, тому співпали всі умови для пробудження емоцій дитинства. От я вже в першому трамваї, що досі має кінцеву неподалік від Куліндоровського комбіната.
Дивно споглядати випаленні або вилитті роки другої половини ХХ ст. Бачити в цьому історію. Це час ще живого покоління.
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_1.jpg)
Металевий пам'ятник залишків індустріальної манії, коли в кожному місті не залежно від того, які там природні умови повинно бути декілька заводів важкої промисловості.
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_2.jpg)
Фантастичний пристрій по переводу стрілок на годиннику )
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_3.jpg)
Чомусь цей знак любив особливо, напевно за мініатюрний паровоз у трикутнику.
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_4.jpg)
Ось і сама модель трикутної картини
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_DSCN14090.jpg)
Куліндоровський хлібокомбінат, більшість муки в Одесі саме звідси. В дитинстві думав, що це Чорнобиль
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_5.jpg)
Не знаю на кого можна полювати в цих краях, але залишків від мисливських рушниць всіяна земля. Колись тут можна було знайти численні знаки Другої світової війни (гільзи. патрони). Тепер тільки це.
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_6.jpg)
No comments
![](http://www.ljplus.ru/img4/n/a/nawak/th_DSCN14243.jpg)