Отак зовсім несподівано виникла цікава тема...
Задля розваги запостив я недавно "
Золоті пропорції старого Львова". Несподівано навіть для мене знайшлося тих пропорцій дещо більше, ніж я сам міг мріяти, починаючи ту затію)... ясна річ, то була доволі вільна імпровізація... і якщо критерії поведінки "з лінійкою в руці" (реально ж із спеціальною
(
Read more... )
Comments 5
Reply
дякую за увагу до допису!
Reply
http://novaya.com.ua/?/articles/2008/04/02/163441-3
Reply
ну, в тему - не в тему... я ж нігде не закликав писати тільки "в тему")
головне бо - приємне і змістовне спілкування)... взагалі загалом в питанні планування мав значення і фактор рельєфу, і інші фактори, то безумовно.
Ну а стосовно лінку вказаного - я поглянув. Є тут естетичний момент, в змісті вказаного джерела. Хоча само то джерело якесь... не мого смаку) Основне питання, на яке треба дати обгрунтовану якусь відповідь, для мене таке - як вийшло, що в плануванні старого Львова, а власне - Ринку і сусідніх вулиць обабіч площі зі всіх сторін!- виявились присутніми Золоті пропорції? Випадок чи планування?) (причина може бути і одна, і накладання де-кількох, ще й рознесених у часі))
Reply
стосовно площі Ринок - так, це вражаюче відкриття. На цього "хреста" я побіжно звернув увагу ще під час попередньої дискусії, тому дякую, що вчергове закцентували увагу на довершеній геометрії комплексу. ще цікавіше буде дізнатися, як таке трапилося. адже важко повірити, що це система, якої свідомо дотримувалися упродовж віків.
Reply
Leave a comment