Ансамбль «Барвінок» святкує перемогу у фестивалі-конкурсі народної творчості імені П. Вірського

Nov 24, 2014 17:38

Народний ансамбль танцю «Барвінок» здобув одну з найбільших нагород в своїй історії - Гран-прі IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсі народної творчості імені Павла Вірського, перемігши більш ніж 1000 дитячих та дорослих, аматорських та професійних колективів з усіх куточків України. Сьогодні з цієї нагоди ансамбль приймав вітання від в.о. міського голови Сергія Моргунова. Юнакам та дівчатам вручили почесні відзнаки та подяки. А самі танцюристи  зазначили, що свою перемогу присвячують, насамперед,  вінничанам, які захищають Україну у зоні АТО.






Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського є унікальним за своїми масштабами, розмірами та кількістю учасників. На сьогоднішній день залишилось лише два конкурси такого масштабу. Це Міжнародний конкурс піаністів пам‘яті Еміля Горовіца та Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського, який проводиться раз на три роки. Цьогоріч, одностайним рішенням журі, Гран-прі фестивалю отримав народний ансамбль танцю «Барвінок» Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок».



«Ми не вважаємо, що ми когось перемогли, для нас найважливішим є визнання нашої роботи. Ми розуміємо, що нашим головним завданням є не лише навчити дітей якісно танцювати, співати, показувати українське мистецтво всьому світові, а й виховувати дітей розумними, повноцінними громадянами нашого суспільства, в першу чергу - патріотами України, професіоналами не лише в мистецтві, а й у будь-якій іншій сфері, куди б вони не пішли», - каже Директор Вінницького міського Центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок» Петро Бойко.






В 2014 році Народний ансамбль танцю «Барвінок» святкує своє  30-річчя. Унікальність «Барвінку»  в тому, що учасниками всіх колективів - і ансамблю танцю «Барвінок», і фольклорної групи, і гуртків художньої вишивки, і ансамблю ударних інструментів - є одні й ті самі діти. Фактично кожен учасник ансамблю крім хореографії навчається ще й співати, вишивати або грати на одному чи навіть на кількох українських музичних інструментах. Окрім хореографічної школи в Центрі працює ще 10 музичних гуртків, 13 вокальних, 4 гуртки сольного співу, 3 гуртки акробатики і 14 гуртків вишивки та декоративно-ужиткового мистецтва.

ансамбль, нагорода

Previous post Next post
Up