на медіакемпі найбільше вразила мене доповідь Віталія Портнікова. як кролік за удавом, спостерігала я за тим, як він ефектно заскочив на сцену, а потім по черзі закидав одну ногу на іншу.. бо я думаю йому знизу тисло..
Якщо б Президент та прем'єр-міністреса занехаяли або хоча ставились помірковано до особистої участі у вервечці церемоній, врочистостей, безглуздо-показових нарад, що, зрештою чинять достойники і у иньших країнах - то, можливо, у них і з'явився б час для віртуального спілкування. Ще один аспект - особисте життя: як батькові п'яти ( чи скільки там у нього?) дітей висиджувати в Інтернеті? Час мо' і знайшов би, та психічної рівноваги забракне. Окрім того, самокритичність владців зачасту відповідає подібній якості і у виборців. Зіп'явшись на політичний Олімп та поринувши у макропоказники, політеліта і починає мислити макроекономічно та макрополітично. Звична річ - погляньте, скільки на теренах СНД спадкових чи вибраних на -надцятий строк царків, починаючи з бацьки і завершуючи азербайджанським сином-рятівником нації. І кожен із них щиро вважає, що за їх відсутності рідний край занепаде і лишень він в стані поладнати з усім. Правителі - ментальне віддзеркалення підвладних. А щодо лакмусового папірця - якщо вважати цитовану думку слушною, то слушно було б і замислитись: а навіщо ви голосуєте за тих, що не пройшли перевірку лакмусовим папірцем? А раз голосуєте, значить подібний стан влаштовує, немає тоді на кого жалітись.
портніков говорив зокрема і про те, що політику не обовязково особисто віповідати, це може робити прес-секретар, нема питань, але що б вони реально відповідали на питання, серйозно ставились. бо з мікро-людішек складається їх макро-електорат.
щодо голосування, нмд, в нас ще етап, коли з декількох зол вибирають меньше, а потім, з тих менших зол селекційно вивести кльових розумних симпатичних і виважених політиків :)
Окрім того, самокритичність владців зачасту відповідає подібній якості і у виборців. Зіп'явшись на політичний Олімп та поринувши у макропоказники, політеліта і починає мислити макроекономічно та макрополітично. Звична річ - погляньте, скільки на теренах СНД спадкових чи вибраних на -надцятий строк царків, починаючи з бацьки і завершуючи азербайджанським сином-рятівником нації. І кожен із них щиро вважає, що за їх відсутності рідний край занепаде і лишень він в стані поладнати з усім. Правителі - ментальне віддзеркалення підвладних.
А щодо лакмусового папірця - якщо вважати цитовану думку слушною, то слушно було б і замислитись: а навіщо ви голосуєте за тих, що не пройшли перевірку лакмусовим папірцем? А раз голосуєте, значить подібний стан влаштовує, немає тоді на кого жалітись.
Reply
щодо голосування, нмд, в нас ще етап, коли з декількох зол вибирають меньше, а потім, з тих менших зол селекційно вивести кльових розумних симпатичних і виважених політиків :)
Reply
Leave a comment