Ось ще одна жертва соціальної справедливості. Таких жертв в Україні багато. Річ у тім, що жоден гуртожиток не може брати за свої послуги стільки, скільки забажає. Хтось з дуже широкими повноваженнями, але не дуже розумною головою вирішив, що ціна проживання в цьому гуртожитку у 2010-2011 роках має коштувати 136 гривень на місяць. Відтак, за день-
(
Read more... )
Reply
В цьому блозі таке люблять. ггг.
Reply
Reply
А що значить комерціалізація сфери? Зробити платною? Гуртожитки і сьогодні не безкоштовні. Працювати заради прибутку? Це зовсім необов'язково, можна мати високі ціни і працювати без прибутку (витрачати ті гроші на повністю на гуртожиток).
Студенти, які зараз живуть в гуртожитку, звісно не винні. Так само не винні студенти, які знімають квартири, але могли б жити в гуртожитках, не будь вони такими обідраними.
Незрозуміло, чому житло для студентів має бути максимально дешевим. Є студенти з різним рівнем доходу, чому житло не має бути відповідним?
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Ви справді вважаєте, що 80% українців це ледарі?
Ідіть вчіть економіку, а не дурню від Карпачової.
Експлуатація людини людиною це злочин.
Від повторення безглуздого гасла це гасло не стане правдивим.
Але в будь-якому разі так бути не має, як не має бути і капіталістичних відносин.
От збирайтесь социки-любителі, викуповуйте землю, і будуйте свою соціалістичну державу без капіталістичних відносин. Не примушуйте тільки інших так жити.
Тільки перед відділенням попрошу здати всі винаходи капіталістичних відносин, такі як мобільний зв’язок, інтернет, компутери нинішньої архітектури, тощо. Не лізьте своїми брудними лапами до виробів ворожого вам стану. І винаходи ці були зроблені не пригнобленими пролетарями, а багатими і розвинутими інженерами.
Reply
Reply
1. Ви надали посилання на виступ Карпачової, а не документи ООН. Різницю бачите? Слово "пруф" знаєте?
1а. Вчіться розрізняти абсолютну і відносну вартість грошей. На 17$ у Камбоджі (сплюндрованій вашими прихильниками), можна безбідно жити місяць, а в Лондоні цього вистачить на легкий сніданок.
2. Не лізьте, пролетарі, до інженерів. 1000 пролетарів не зроблять і краплі того, на що здатні 1 інженер з 2-ма робітниками
3. Науково-технічний прогрес - дітище капіталістичних відносин, а саме головної складової капіталізму - конкуренції, духу суперництва.
4. Всі досягнення створені не злидарями з IQ менше 100, а інженерами з IQ вище 135. А кількість розумних людей (IQ>= 115) всього лише 20%. І вони мають жити краще за інших.
Коротше, социки. У вас був час. Ви показали себе як повні бездарності і показали, що саме конкуренція рухає світ уперед.
P.S. Про винайдення мобільного зв’язку в СРСР - це просто лоліссімо. І де вас таких виховують?
Reply
Reply
Reply
Leave a comment