Карта виборів-2010 по дільницях: Вінницька область +Карта явки

Aug 17, 2012 22:07

Карта результатів президентських виборів 2010 року у Вінницькій області.


Найцікавіша для мене особливість області - те що південь області знаходиться на помаранчево-голубому кордоні з карти практично ніяк не видно. Посилення голосування за Януковича в Піщанському районі скоріше вписується в посилення проянуковичівських настроїв вздовж кордону з Молдовою, ніж в близькість до Одеської області.
На мій погляд, це свідчить про те, що якби не облцентр Одеса, то північ Одеської області могла б тотально голосувати за Тимошенко.

Вирішив зробити якийсь бонус, карту явки. Від попередньої карта відрізняється лише кольоровою гаммою. Чим зеленіша дільниця - тим вища явка, близькість до білого кольору відповідає близькості явки до 50%. Нижче 50% явка всього на одній дільниці в області - село Вільшанка Крижопільського району.


На карті явки Вінниці добре видно, що спецдільниці мають дуже високу явку, а з низькою явкою виділяються гуртожитки ВУЗів, де студенти на вихідні роз’їхались по домівках не залишаючись голосувати.
Райони близькі до Молдови відзначаються не тільки підвищеною підтримкою Януковича, а й нижчою явкою. Цікаво що південний схід області, хоча по протимошенківських настроях мало відрізняється від півночі і центру Вінницької області, на карті явки уже мало чим відрізняється від придністровських районів.

Деякі з голубих сіл, що трапляються то тут то там по області, - села росіян-старовірів.

президентські вибори 2010, україна, карта по дільницях, Вінницька область, карта

Previous post Next post
Up