MSDN Academic Alliance

Apr 15, 2008 11:52


Наш інститут знаходиться у процессі набуття членства у http://www.e-academy.com/IT_MSDNAA_main.cfm. Так що скоро студенти та викладачі, що займаються компьютерними науками зможуть безкоштовно отримувати програмне забезпечення усім відомої компанії для цілей навчання.
Перший рік компанія запропонувала у подарунок, потім це щастя буде коштувати біля п ( Read more... )

викладацьке

Leave a comment

kkud April 16 2008, 07:06:14 UTC
бiльшiсть дисциплiн можна (i варто) вивчати без привязки до технологii/мови - наприклад в деалi на ООП слiд розглядати саму парадигму, а не вивчати плюси/шарп/джаву. бо потiм виходи, наче й знання мови iдеальнi, а код написаний в процедурному стилi, не кажучи вже про повну вiдстутнсть уявлення про патерни... звичайно, треба знати що таке вiртуальна функiця, але без привязки до мови.

Reply

smalti April 18 2008, 11:38:31 UTC
Ги, досить добре знати С++(все інше від лукавого), і писати, писати, ..., а потім вже і патерни(а не навпаки)

Reply

Парадигма спочатку demlazy April 18 2008, 12:20:29 UTC
Підтримую Костю. Найкращої мови не буває, для кожної є поле.
Хоча здається суперечками, що краще вчити граматику чи орфографію.

Reply

Re: Парадигма спочатку smalti April 18 2008, 14:08:04 UTC
Не згоден, найкраща мОва програмування - С ( ... )

Reply

Re: Парадигма спочатку demlazy April 19 2008, 07:09:23 UTC
Про мова-версус-парадигма згоден, що кожен має право вважати як йому підказує власний досвід.

З приводу цитат. Дейкстрі. Так, це ще з часів Гюго було так, він писав, що книга перемогла архітектуру. Потім кіно перемогло театр, фотографія живопис, електронна музика класичну, модіфіковані продукти натуральні. Це прояв прогресу, вихід ідеї на широкий вжиток.

Тому хто по блату дістав Кнута. Це тому що гроші не було куди витрачати, крім на книжки та мода така була, щоб в кожній квартирі, хазяйва якої наближені до інтелегентності була красива книжна полиця, краще дві. А читати це, чи ні, нікого не цікавить.
Так що навряд чи в усьому світі за всю його історію знайдеться 100000 людей, що осилили Кнута, ну хоча б перший том, тобто розв'язали хоча б половину вправ. Усі -- ніхто не розв'язав ;) -- хоча якийсь японець таки теорему Ферма довів. Але навряд чи його цікавили інші задачі.
А Кнута я б придбав із задоволенням, гарний формат, до моєї полиці б підішло.

Reply


Leave a comment

Up