MSDN Academic Alliance

Apr 15, 2008 11:52


Наш інститут знаходиться у процессі набуття членства у http://www.e-academy.com/IT_MSDNAA_main.cfm. Так що скоро студенти та викладачі, що займаються компьютерними науками зможуть безкоштовно отримувати програмне забезпечення усім відомої компанії для цілей навчання.
Перший рік компанія запропонувала у подарунок, потім це щастя буде коштувати біля п ( Read more... )

викладацьке

Leave a comment

Re: Парадигма спочатку smalti April 18 2008, 14:08:04 UTC
Не згоден, найкраща мОва програмування - С++!;)

Тепер цитую:

"Нет, я боюсь, что Информатика страдает от популярности Интернета. Он привлекает все возрастающую - если не сказать, сметающую все на своем пути - массу студентов с весьма слабыми научными склонностями, и при более близком знакомстве он только укрепляет господствующую (и несколько вульгарную) одержимость своей скоростью и объемами."
Э.Дейкстра

"...с 2000г. количество программистов средней и высокой квалификации, которым предназначалась эта книга("Эффективное использование C++(Мейерс)"), уменьшилось в пять раз. Вот вам еще пример. В 1976 г. в СССР вышел первый том "Искусства программирования" Д.Кнута тиражом в сто тысяч. Эта книга практически не лежала на прилавках. Лично я ее достал по небольшому блату. Она и сейчас есть у меня. В 2000г. эта книга была переиздана в более современном оформлении, на прилавках магазинов она лежала где то почти полтора года. Современным, мало квалифицированным программистам сложные книги нужны в очень малых количествах..."

Годі цитувань, гайда купувати Кнута:)

Reply

Re: Парадигма спочатку demlazy April 19 2008, 07:09:23 UTC
Про мова-версус-парадигма згоден, що кожен має право вважати як йому підказує власний досвід.

З приводу цитат. Дейкстрі. Так, це ще з часів Гюго було так, він писав, що книга перемогла архітектуру. Потім кіно перемогло театр, фотографія живопис, електронна музика класичну, модіфіковані продукти натуральні. Це прояв прогресу, вихід ідеї на широкий вжиток.

Тому хто по блату дістав Кнута. Це тому що гроші не було куди витрачати, крім на книжки та мода така була, щоб в кожній квартирі, хазяйва якої наближені до інтелегентності була красива книжна полиця, краще дві. А читати це, чи ні, нікого не цікавить.
Так що навряд чи в усьому світі за всю його історію знайдеться 100000 людей, що осилили Кнута, ну хоча б перший том, тобто розв'язали хоча б половину вправ. Усі -- ніхто не розв'язав ;) -- хоча якийсь японець таки теорему Ферма довів. Але навряд чи його цікавили інші задачі.
А Кнута я б придбав із задоволенням, гарний формат, до моєї полиці б підішло.

Reply


Leave a comment

Up