Про аполітичність, апатичність і апокаліптичність

Feb 04, 2011 15:25

Лінк для привлечения внимания:
Киевская власть намерена взять под контроль всех интернет-провайдеров
.
.Громадянин держави, який не балотується в органи державної влади, має два засоби вплинути на політичну ситуацію в країні. Сприятлива політична ситуація є необхідною умовою комфорту та розвитку громадян, і жодні самостійні зусилля індивідуума не Read more... )

sprotyv2

Leave a comment

massacra February 4 2011, 21:57:29 UTC
я не кажу, що протестувати не треба, але сенс в цьому лише один: через низку повторюваних "революцій" виховати в людей розуміння.. єдності? небайдужості, активності. зараз нема опозиції, є лише одна партія політиків, частина яких на деякий час у руля, поки її не змінить інша. якщо народ вийде, то чого він доб'ється? кому можна передати, делегувати виборону владу? нікому. бо хто прийде на місце існуючої, почне такий самий дерибан. у нас нема достатньої об'єднаної кількості людей, що змогли б контролювати процеси в країні. я б не дивився так на грузію, у них є поняття нації, що об'єднує країну. чи польща - те ж саме. нема фундаменту, на якому можна будувати країну. а нашвидкуруч побудована споруда рухне, що і стало наслідком помаранчової. швидко не вийде. чи з'явиться дійсно ідейна опозиція, що почне займатися не захопленням влади, а підготовкою "фундаменту", згуртуванням людей навколо якоїсь ідеї, просвітництвом. і це довгий шлях, швидко не вийде. або ми витратимо такий же час на низку революцій, щоб серед хаосу поступово виросла ( ... )

Reply

+1 arfelio February 4 2011, 22:36:31 UTC
Ви праві, але підготовка фундаменту дуже кропітка робота, а наші політики звикли знімати вершки не надто напружуючись. Просто вибрати пару модних гасел і зробити гарний імідж під час передвиборчої кампанії набагато простіше.

Reply

Re: +1 massacra February 4 2011, 23:05:12 UTC
саме це я і намагався сказати, сумбурно правда :/ тому швидко нічого не буде, хоча більшість і мріє про прудкий і легкий шлях до раю земного. навіть цілком ідейні і чесні політики (може вони й є) не дивляться далі перемоги, а ось там і почнеться саме головне. треба не тільки перемогти, але й втримати одержане, знову ж таки приклад майдану.

я вважаю, коли політику є, що сказати і запропонувати, він не буде принижуватись до демагогії та "води". а всім треба навчитись просто слухати уважно, що вони кажуть. тоді потім не буде: ой, він нас обманув! ви самі себе обдурили. юлька вже на майдані у 2004 таке зі сцени несла, що вуха в'янули, одразу було все зрозуміло. тільки хто замислювався?

Reply

Re: +1 arfelio February 4 2011, 23:31:12 UTC
Тут є ще один важливий ньюанс, будь який політик може казати гарні і розумні речі, але він не несе відповідальності за свої слова. І він може це базікати п'ять років і йому нічого за це не буде. Немає важелів примусити іх відповідати за власні слова чим найшвидше, бо за роки ніхто і не згадає, що він там наобіцяв. Мені здається треба народу здобути такі важелі, але якими вони будуть і як це зробити ось це запитання

Reply

Re: +1 massacra February 4 2011, 23:43:49 UTC
важелі є, це чудово продемонстрував 2004. але для цього люди мають вірити одне одному, гуртуватися навколо інтересів. хоча "я хочу жити добре" є загальним) а для цього має чи вирости нове покоління тих, хто не буде вірити просто словам, чи цього потрібно навчитись нам. не вестися на ярлики "бандерівців" та "бандитів", а розуміти, що ми живемо на одній землі. томі проблеми доведеться вирішувати спільно. я маю на увазі реальні проблеми, роздуті для "раздєляй і властвуй" питання мови чи ще чогось насправді нормально вирішуються на загальну користь. у цьому я переконався цього року у севастополі. згуртуємось ми навколо духовних питань, чи просто навчимось співпрацювати заради загальної користі (монтянівська ідея ОСББ, як основи співпраці) - ось тоді все і почне рухатись. я не закликаю навіть до скидання влади і таке інше. і вони зможуть працювати нормально, якщо буде відповідальність перед народом

Reply

Re: +1 arfelio February 4 2011, 23:52:46 UTC
Я б сказав, що в 2004 це вже був не важіль а дубина, зі всім решта згоден.
Наведу приклад, що я маю на увазі під важелями. Візьмем останню історію з ДАІшніком та і було їх не одна, коли вони вилітали з роботи і впливали на це звичайні громадяни а не політики. Хоча рядові ДАІшники це маленькі сошки.
Як на мене було б добре якби була можливість впливати подібним чинос на інщих держслужбовців.

Reply


Leave a comment

Up