Український хаос одною з своїх причин має неприязнь українців до правил (як таких). Люди переважно не розуміють, для чого в принципі потрібні правила: не для того, щоб ускладнювати собі життя чи під когось прогинатись, а для того, щоб робити життєдіяльність велетенської маси людей можливою та ефективною. Пост-совок, на жаль, сприймає юридизм в усіх
(
Read more... )
ситуація схожа на інфантильний негативізм. а як треба поводитися з нечменими, невихованими і вередливими дітками?
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
"Зараз вік не індустріальний, а інформаційний" - інформційний світ не відміняє необхідності виготовлення процесорів, модулів пам'яті і т.п., без чого саме існування т.зв. "інформаційного світу" є неможливим. Я вже не кажу, що потрібно щось їсти й пити і у щось одягатись.
"Навряд чи супердержави стануть кидати бомби одна на одну." - до тих пір, поки буде достатньо природніх ресурсів.
Reply
Але з"явився негативний історичний досвід глобальних мілітаристичних війн, який досі дуже міцно тримається. Навіть якщо еліти будуть прагнути війни, громадяни її не допустять.
> "Навряд чи супердержави стануть кидати бомби одна на одну." - до тих пір, поки буде достатньо природніх ресурсів.
Регулювання чисельності населення йтиме не військовими, а науковими методами. Ба, воно уже іде, якщо вірити дослідженням Сергія Діброва про функціонування ВООЗ.
Reply
Я глибоко переконаний у тому, що загроза глобального військового конфлікту нікуди не зникла, а навпаки: буде далі зростати із загостренням кризових явищ. Боротьба буде йти швидше не стільки за ресурси, а скільки за завоювання нових ринків і необхідності отримувати прибуток. Якщо ще точніше, то мова йтиме про новий переділ вже поділеного світу.
Reply
не в глобальному, а в масштабі країн третього світу :)
> Я глибоко переконаний у тому, що загроза глобального військового конфлікту нікуди не зникла
На жаль, я не спец, тому не буду сперечатися.
Reply
Reply
щодо оптимістичних безкровних прогнозів я не була б така певна. існує цілий ряд ризиків глобальних катастроф, і бомба - далеко не єдине і найстрашніше.
супердержави можуть і не кидати нічого одна в одну, але україна ніколи супердержавою не стане і від збройного конфлікту не захищена щоб аж так.
Reply
Reply
яке відношення має кількість і розмах збройних конфліктів у світі до хронічної корумпованості українців, я не зрозуміла.
до речі, війни в іраку й афганістані не такі вже й нікчемні, як на високотехнологічне 21-е сторіччя.
Reply
та то в нас з brdychevsky розмова зовсім в іншу стєпь пішла :) ніякого не має.
Reply
Leave a comment