(no subject)

Mar 08, 2011 20:48

Схеми комбінованої стабілізації режиму забезпечують в порівнянні з наведеними вище схемами найбільш високу стабільності робочої точки, тому отримали широке поширення в схемах підсилювачів. У них негативний зворотний зв'язок створюється як резистором /?э, так і за рахунок того, що напруга на базовому дільнику ^61^02 залежить від падіння напруги на додатковому резисторі Rф (мал. 68, в).

Стабілізацію роботи підсилювачів на польових транзисторах можна здійснити тими ж способами, що і на біполярних, але в основному використовується зворотний негативний зв'язок по постійному струму, охоплюють один або декілька каскадів.

14.5. Вихідні каскади підсилювачів

Вихідні каскади підсилювачів призначені для віддачі в навантаження необхідної потужності з допустимими спотвореннями і максимальным до. п. д. За способом підключення навантаження вихідні каскади розрізняють з безпосереднім підключенням навантаження, резистори, дросельні і трансформаторні. Найбільше поширення поли¬сподіваються трансформаторні і дросельні вихідні каскади, оскільки дозволяють отримати в навантаженні найбільшу неспотворену потужність, високий до. п. д. і невелика витрата споживаної потужності.
Залежно від вимог, що пред'являються до підсилювачів, їх вихідні каскади можуть бути одн- і двотактними. Одноактні вихідні каскади використовують при відносно малих вихідних
Previous post Next post
Up