Готуючись до поїздки в Сінгапур, з особливим інтересом чекав вражень від споглядання нічного міста. Очікування виправдались на 100%.
1. Видовище було настільки захоплюючим, що я знову і знову натискав на спуск, боячись, що не зможу зробити хоча б відносно якісний кадр. Зустрів кілька десятків фотографів зі штативами. Як я їм заздрив!
2.
3. Значною мірою ефект посилюється за рахунок віддзеркалення вогнів в річці та бухті.
4. Періодично відвідувала думка: економією електроенергії тут не переймаються. Втім, величезні затрати міста на підтримання чистоти вулиць та охайного і, я б сказав, святкового вигляду всіх будівель виправдовують себе - місто стало дуже привабливим для естетів і досягло великих успіхів в конкурентній боротьбі за найбіш кваліфікованих спеціалістів з усього світу.
Яскраво підвічена штука на фото нижче - музейн дизайну. Спіраль зліва - пішохідний зміст, дуже майстерно зварений з нержавіючої сталі.
5. Це Мерліон - наполовину риба, наполовину - лев. Символ Сінгапуру і улюблене місце фотографування туристів.
6. Готель Раффлз - найстаріший і найдорожчий в місті. На мене справив враження колоритний швейцар - індус в формі британського офіцера XIX ст. з погонами та золотими гудзиками і, головне, в чалмі.
7. Набережна Кларкі - осередок нічного життя.
8. Серед десятків ресторанчиків побачив кілька весело оформлених. Один був стилізований під палату реанімації. Для освітлення використано характерні "люстри" операційної, а напої подаються в "крапельницях" - відвідувачу підкочують стійку з закріпленим на ній пакетом з "ліками" та подають тонку трубку для прийняття рятувальної рідини.
В іншому ресторанчику відвідувачі сидять в старих пофарбованих "золотою" фарбою інвалідних візках. Збоченці?!
10. Пришвартовані катери вдень активно використовуються для прогулянок по річці та бухті.
Після цього кадру камера викнулась через розряд батареї. Дуже шкода!