so today i went to publix with shannon, and we were in the produce aisle. i was observing some lucious nectarines that were placed in between two sides of peaches. i guess publix might be trying to confuse their customers. haha probably not. so they were $1.99/lb, and i decided that that was "cheap" enough, because nectarines are never cheap,
(
Read more... )
Comments 3
Reply
Reply
Reply
Leave a comment