Перемога!!!

Oct 21, 2011 00:21

Це ж треба! Після скількох нереалізованих стовідсоткових моментів... Після невиразної гри в другому таймі... Я та всі вболівальники київського Динамо все-ж отримали компенсацію за "спалені" під час матчу з Бешикташем нервові клітини.

Денис Гармаш

Так! Саме от сей чолов'яга нас і порадував! Порадував неабияким за красою, а головне  - за вагою, голом  на 94 хвилині. Коли вже мало хто в те й вірив.Чим ще раз довів, що в такі моменти не слід опускати руки, а навпаки:треба складати їх в кулаки!
      Зараз можна ще багато говорити про гру Динамо, а точніше її відсутність. Але, як наголошує прагматична фраза, : головне результат. Динамо - Бешикташ: 1-0 Дякую!
      Вітаю, Динамо! Вітаю, фанати! Вітаю, українці! З перемогою!