Мої питання до Порошенка

Apr 08, 2019 23:17


Один із кандидатів попросив народ придумати питання для дебатів. І ось я придумав, але у величезній кількості написаних повідомлень, навряд чи їх хтось знайде і прочитає. Мабуть, щоб зовсім не пропали, є сенс їм тут повисіти. Отже, питання такі:

1) Чому підрозділи ЗСУ без бою покинули Логвинове якраз перед заходом в нього російських військ? (таким чином Дебальцеве опинилось в оточенні)

2) Чому ці ж підрозділи, які ніби виконали "помилковий наказ" не повернулись негайно назад і не вибили росіян до того, як ті встигли укріпитись?

3) Чому підрозділам ЗСУ було заборонено відкривати вогонь і атакувати окупаційні війська на інших ділянках фронту (ослаблених через відправлення всіх бойовиків під Дебальцеве) в той час, як російські війська рострілювали підрозділи ЗСУ під Дебальцеве???

4) Чому відразу після здачі Дебальцеве начебто зруйнований залізничний вузол було миттєво відновлено, він став центром для торгівлі вугіллям з окупованих територій, а ви брехали, що українська енергетична система не вижеве без вугілля з окупованих територій?

5) Чому після підриву двох військових арсеналів ви не забезпечили навіть елементарного захисту іншим??? Чому третій взірваний арсенал практично не захищався і не мав  навіть системи відеоспостереження ??? Чи є в Рошена магазини без відеоспостереження???

6) Чому в порушення конституції "гарант конституції" видав Указ № 694/2014 від 27 серпня 2014 року про створення НКРЕКП, при тому, що згідно конституції це виключні повноваження  Кабінету міністрів України???

7) Чому Указом №386/2015 від 29/06/2015 головою НКРЕКП було призначено 24-річного торговця цукерками без жодного досвіду в енергетиці Д. Вовка???

8) Чи давав Порошенко вказівки підставному хлопцю прийняти рішення про впровадження "Ротердам +" в інтересах ДТЕК???

9) Чи є в Порошенка доля в ДТЕК, і якщо є - то яка?

10) Чому Порошенко незаконно надав громадянство Саакашвілі і таким чином незаконно призначив його на високу державну посаду??? Адже вся інформація, на підставі якої пізніше було відібрано  громадянство в Саакашвілі від самого початку була наявна  у відкритому доступі, а чиновнки такого рангу проходят прискіпливу перевірку перед призначенням на посаду.

11) Чи соромно Порошенко за те, що він організував сміттєву блокаду Львова заради розправи над політичним конкурентом??? Адже після "чудодійного розв'язання" ситуації нічого нового не сталося, просто перестало блокуватися виконання договорів на вивіз сміття до інших сміттєвих полігонів, які від самого початку підписала львівська міська рада.

12) Чому дружина генерального прокурора під відеозапис фальсифікує закони (тисне чужі кнопки) і не несе за це жодної відповідальності??? Чому звичайний громадянин може попасти до в`язниці за підробку дрібязкового документу, а депутати фальсифікують закони і взагалі нічого не відбувається???

13) Чому "гарант конституції" порушує конституцію і не підписує закони у визначені конституцією  15 днів? Чому президент ігнорує наступний абзац конституції: "У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений."???

14) Чи не соромно президенту під час війни підписувати бюджет, згідно якого фірма його друга Косюка, яка і так має чистий прибуток в десятки мільйонів доларів, додатково отримує з бюджету ще дотації на суму більше мільярда гривень???

15) Чому президент у супереч волі народу так сильно опирався залученню міжнародних експертів до боротьби із корупцією??? Чому він вважає, що суверинітет України  - це не те, що хоче народ, а те що хочуть  українські корупціонери під патронатом президента???

P.S. Якщо хтось раптом надумає це коментувати, відразу зазначу: ці питання є лише моїми думками, нікому нічого доводити не планую.
Previous post
Up