Не долго музыка играла......или - А нас за что?!

Jul 25, 2019 18:13Моряків із затриманого СБУ російського танкера відпустили на волю

2 хв читати

Моряків із затриманого СБУ російського танкера Neyma звільнено з-під варти, повідомляє видання Strana.ua у четвер з посиланням на джерела в Службі безпеки України.

"Моряків, яких сьогодні затримали на російському танкері, відпустили на волю... При цьому з російських моряків взяли зобов'язання з'являтися на допити за викликом слідчого. Що чисто юридично не заважає їм виїхати з України - у справі моряки проходять як свідки. Отже, жодних обмежень на пересування не мають", - йдеться в повідомленні.

Агентству "Інтерфакс-Україна" не вдалося підтвердити або спростувати цю інформацію.

Раніше у четвер з'явилася інформація про затримання Службою безпеки України російського танкера Neyma, який блокував малі броньовані артилерійські кораблі "Нікополь", "Бердянськ" і буксир "Яни Капу" ВМС України в Керченській протоці в листопаді 2018 року. Готується клопотання до суду про його арешт.

За даними спецслужби, 24 липня в порт Ізмаїл під прапором РФ зайшов танкер Nika Spirit, який за номером ІМВ - 8895528, за даними міжнародної інформаційної системи EQUASIS ідентифікований як уже відомий танкер Neyma, котрий було використано для перекриття Керченської протоки. Слідство встановило, що російські власники після інциденту в Керченській протоці змінили назву танкера Neyma на Nika Spirit.

За даними джерел "Інтерфаксу", на борту танкера перебував екіпаж із 15 осіб, за попередніми даними, всі вони громадяни РФ і після затримання відчували себе задовільно.

репрессии, хунта, русофобия

Previous post Next post
Up