Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Nov 18, 2019 17:35


https://znaj.ua/crops/4f6c32/620x0/1/0/2018/12/16/f6uF4jbLKeFKcKzAR68lpkegVC3HLoM1Plh4Jgvg.jpeg

Зараз важко передбачити, скільки років потрібно для того, щоб Україна перейшла на святкування Різдва 25 грудня.

Митрополит новоствореної Православної церкви України Епіфаній заявив, що українці можуть відзначати Різдво за григоріанським календарем 25 грудня, а не 7 січня. Це відбудеться лише за згоди українського народу.

Про це заявив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в інтерв'ю ZIK.

"Більшість помісних православних церков святкують Різдво за новим, григоріанським, календарем. І ми це можемо робити у майбутньому, якщо це буде сприймати український народ", - наголосив Епіфаній.

"Якщо церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем", - підсумував глава ПЦУ.

Епіфіній також дав настанови українцям перед новорічно-різдвяними святами. Він заявив, що потрібно по-особливому молитися за українських військових. А також за тих, хто проживає на окупованій території.

"Ми святкуємо Різдво Христове у складних умовах. Але ми повинні розуміти, що ця подія є не просто історичною. Це подія, що торкається кожної християнської душі", - сказав митрополит.

Раніше повідомлялося, що новообраний предстоятель нової УПЦ Епіфаній пояснив, що не може бути двох канонічних митрополитів київських, бо Онуфрій тепер тільки митрополит РПЦ в Україні.

Див. тут:https://znaj.ua/society/200571-yepifaniy-skasovuye-rizdvo-7-sichnya-bilshe-ne-svyato

Украина, религия

Previous post Next post
Up