Климпуш-Цинцадзе: В'ятрович для "слуг народу" більший ворог, ніж російські окупанти

Nov 16, 2019 16:45

Скажу більше, пані Іванно, російські агресори і окупанти для команди Зеленського майже друзі. А В'ятрович так, для них ворог, бо українець, а не малорос чи совєцький хахол.Користуючись панівним становищем у Верховній Раді, провладна партія "Слуга народу" не дозволяє розпочати роботу Володимиру В'ятровичу через затягування складання ним присяги.

Про це народний депутат від партії "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе написала у Facebook.

"Ця процедура не має залежати від бажання чи небажання керівництва Верховної Ради. Це закон, якого треба дотримуватися. Є рішення ЦВК. Але найголовніше, що В'ятровича обрали люди як кандидата від фракції "Європейська солідарність". Однак, із заяв і дій декотрих представників "Слуги народу" зрозуміло, що В'ятрович для них більший ворог, ніж російські окупанти", - зазначила політик.

Климпуш-Цинцидзе додала, що перешкоджання В'ятровичу скласти присягу - це сигнал, що "парламент приватизували ті, для кого декомунізація така ж катастрофа, як для Путіна розпад СРСР".

"Хай нікого не вводять в оману молодість і західний стиль одягу багатьох "слуг" - ментально вони досі в УРСР", - наголосила депутат.

Нагадаємо, адвокати, що працюють із владою, оскаржили у Верховному суді обрання Володимира В’ятровича народним депутатом.

Раніше депутат фракції "Європейська Солідарність" Андрій Парубій заявив, що монобільшість і голова Верховної Ради Дмитро Разумков штучно затягують приведення до присяги Володимира В’ятровича.

Раніше повідомлялося, що депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський почав брутально погрожувати Володимиру В’ятровичу.

режим зеленского, Климпуш-Цинцадзе, В'ятрович, "Слуга народа"

Previous post Next post
Up