Ортодоксальний рабин Ліон vs генерал Чупринка

Mar 11, 2021 11:05

У мене своя думка про Шухевича, але це зараз не важливо. І про присвоєння його імені стадіону (WTF?) я теж маю свою думку. Але зараз це теж не важливо, хоча звичка називати стадіон на честь героя (політика чи військового) - це, скоріше, звичка тоталітарних держав.
Є така героїчна особа - Авраам "Яір" Штерн. Колишній радянський комсомолець, засновник і вождь ЛЕХІ («Банди Штерна»), прихильник союзу з нацистами в боротьбі проти англійців за свободу Ізраїлю. В Ізраїлі його ім'ям названі населений пункт Кохав Яір (Зірка Яіра), вулиці в Тель-Авіві (на якій він був убитий англійцями, можливо, за наводкою колишніх соратників з Хагани) і в інших містах Ізраїлю.
І що? Англійці повинні протестувати проти увічнення його пам'яті? То ортодоксальний рабин Джоель Ліон перший пошле їх на хер. І буде правий. Але чому він дозволяє собі повчати інші країни, яких героїв їм вшановувати? Тим паче, що звинувачення Шухевича в вбивстві євреїв підтверджується лише в мізках (чи що там замість них?) російських пропагандонів.
І ще. Шлак, що виливається в коментах нашими диванними патріотами на Ліона, Ізраїль, Голокост, і на жидів взагалі, більш огидний, ніж повчання посла.
Dixi.

Евреи, Україна

Previous post Next post
Up