Oct 21, 2021 20:57
Тут повстало питаннячко, за яке мене вже разок забанили - сегрегація і апартеїд вакцинованих і невакцинованих, це ж порушення Конституції, так? Добре, це екстремальний випадок, разок можна мені кажуть. Тоді що виходить - досить добряче налякати людей, як вони радо підтримають порушення любих законів? Чи не веде це до руйнування держави?
питаннячко
Leave a comment
Comments 56
Reply
дякую, дуже дякую.
Reply
Reply
а якшо людина настільки безалаберна, що не піклується про власне здоров'я то наш обов'язок її примусити.
Reply
Например можно невакцинированных убить а их имущество забрать себе.
А потом жыдов. А потом рыжих ростом ниже чем метр шыысят пять. Ну а потом ужэ велосипедистов.
Норот скорее всего поддержит.
Reply
Reply
2. Принуждать к вакцынацыи - нельзя и карать за не-вакцынацыю- незаконно. Хотя можно награждать за вакцынацыю например 1-2 дня отпуска.
3. Надо может быть убеждать, агитировать.
4. Так, как это делается- достигает противоположного эффекта. ("Немедленно люби меня быдло а то я тебе ебало раскрошу").
Reply
2.Коли строки вже просрано і накатує нова "хвиля" з новим штаммом, а кілька міст-мільонників вже мають перевантажену сплеском захворювання медичну систему це робити запізно. Тут окрім примусової вакцинації залишається небагато методів щоб згладити стрімкий обвал потужностей мед.системи і альтернативними є ті самі тотальні ізоляії людей одне від одного з локдаунами. Імхо, ці методи для суспільства менш корисні за примсову вакцинацію.
3.Все це потрібно було робити у першій половині 2020 року, але тоді, влаштувавши шкандаль з першими вірогідно хворими на ковід, протиковідний фонд "закатували до асфальту" та роздавали ментам.
4. Та яке там... Хто розуміє ситуацію, той знайде варіант та вакцинується тією вакциною, яку вважає кращою. А ті хто затурканий "чіпізацією" та "пласкою землею", ті будуть поповнювати собою і так забиті хворими лікарні, займаючи місця третіх осіб, котрім буде важче, або й неможливо допомогти, що викличе зростання побічних смертей відносно ковіду, - оте й по всьому.
Reply
Не треба пересмикувати!
Кожен має право купити автомобіль і їздити ним по дорогах громадського користування. Але автоінспекція чомусь вимагає і щоб автомобіль був певної кондиції і водій мав права та був хоча б злегка тверезим. Це порушення прав людини? Безумовно! Але інші люди теж мають права. Хоча б право переходячи вулицю на зелене світло не бути розмазаним по асфальту.
Об'єднуючись в сім'ю, колектив, поселення, державу, тощо людина автоматично відмовляється від частини одних прав заради гарантованого виконання інших.
Тому ізоляція тих, хто не хоче жити по правилах суспільства є основою самозбереження того самого суспільства. Тому будь-який колектив має повне право не пустити у свої робочі приміщення невакцинованих співробітників. Просто з наявності права на життя.
П.С. Інша тема - якість вакцин і вакцинування як такого. Але це вже тема ПРИНЦИПОВО іншої розмови.
Reply
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/nc10d710-20?fbclid=IwAR0GxriAHjpI_e4yCmoJsPJEZxTO37GLSPrF6Y8dxn78gXjo66LKY5cs_RA#Text
Reply
Певен, що з нашої Конституції я зможу вивести, що це дуже конституційно. А також певен, що ті, хто штампують усіляки подібні постанови, про таке навіть не задумувалися.
Reply
Reply
Reply
тут то я з вами згоден, з приводу ВР :)
але виходить, що це таки лобове порушення законодавства?
мене найбільше бомбить від підтасовки фактів щоб виправдати такі от дії.
>>Правила дорожнього руху це прямий аналог
ну хоча б тому, що це збірка законів. скажіть будь ласка де є збірка законів, в якій прописаний порядок взаємодії з людьми, які відмовляються вакцинуватися, а тим більше їх дискримінація?
на всяк випадок, нехай пан на мене ображається, якщо що.
ви адекватний співбесідник, не маю жодного бажання вас зачепити.
Reply
"скажіть будь ласка де є збірка законів, в якій прописаний порядок взаємодії з людьми, які відмовляються вакцинуватися, а тим більше їх дискримінація?" (с) - Я нажаль не юрист, тому не підкажу, чи взагалі вакцинація в Україні коли-небудь розглядалася через призму "дискримінації" громадян, бо ж вона націлена на збереження життя людей. :)
Щодо законів проти тих, хто не бажає виконувати розпорядження щодо карантину та інших медичних заходів, котрі мають на меті захист здоров'я громадян, імхо, такі безумовно є у архівах країн, котрі існували у XVI-XIX століттях, бо тоді епідемії, так само як методи боротьби проти них фіксувалися юридично, тому й санкції проти тих, хто не бажав виконувати такі розпорядження юридично мусили бути зафіксовані.
Reply
Leave a comment