Мемориал российско-украинской дружбы

May 31, 2017 16:15

Мемориал российско-украинской дружбы

Когда закончится украино-российская война - а она таки рано или поздно закончится, как заканчиваются все войны - на Саур-Могиле надо обязательно возвести монумент российско-украинской дружбе.
Вырыть большую яму и свезти туда трупы всех орков, включая эксгумированных, насыпать над ними большой курган и уж на кургане обустроить мемориал. На  стеллах  из габбро, расположенных по окружности,  высечь в золоте имена всех воинов, отдавших свои жизни за свободу и независимость в борьбе с российскими оккупантами. А в центре, на отдельной стелле, высечь послание будущим поколениям украинцев.
Примерно такого содержания.
Українцю, залиш на хвилину всі свої справи, помовчи і віддай шану героям України, які пожертвували своїм життям, щоб ти міг жити в вільній і незалежній державі.
Українцю, запам’ятай сам та передай своїм дітям та внукам - ніколи не було, нема і не буде злішого, підлішого, підступнішого ворога України та українців ніж Росія та росіяни.
А тому:
  • без особливої потреби не май ніяких справ з росіянами;
  • ніколи не вір росіянину на слово навіть якщо воно записано на папері;
  • ніколи не допомогай жодному росіянину бо не тільки не буде вдячності, а навпаки твою допомогу росіянин прийме за слабкість;
  • ніколи не повертайся до росіянина спиною бо бажання вдарити в спину закарбовано в їхньому генетичному кодові;
  • ніколи не розраховуй на те, що росіянин таки людина, тому не вчинить якусь підлість - не існує такої гидоти, на яку не був би здатен росіянин просто так (по вєлєнію душі), а тим паче за гроші;
  • тримай порох сухим, рушницю справною, а солдата нагодованим та захищеним бо поки існує Росія миру Україні не буде - лише перемир’я, яке може бути порушене в будь яку хвилину.
І останнє, якщо до тебе звертається росіянин, то спочатку стріляй, а потім питай «Ви щось хотєлі, шановний?». Хотя… може варто спочатку зробити контрольний, а вже потім питати. Це вже залежить від вправності стрільця.

Шануймося бо ми того варті.
Слава Україні!

убей москаля

Previous post Next post
Up