Сьогодні справжнісінькі позитивні понеділки. Крім того, що із самого ранку встигла зробити купу справ і ще кілька не зробити завдяки телефону, у якого розрядилась батарея. Виявляється за 2 години можна пропустити 10 дзвінків із різних номер. Наступні дві години, коли телефон озрядився ніхто не дзвонив)))
Незаплановано потрапила на презентацію книги про Ліну Костенко. Ліна Василівна - прекрасна. Завжди стільки мудрості у її словах. "У майбутнього абсолютний слух, якщо є майбутнє", - сказала Ліна Василівна і підкреслила, що ми живемо у зоні етичної небезпеки і важливо не втратити високовольтну лінію духу.
Прекрасним завершенням вечора став подарунок від Хмури. Він зробив для мене лампу із ложечок. 170 великих і 30 маленьких пластикових ложок можуть принести стільки радості і щастя)) Ну красиво ж, правда?)
Позитивні понеділки!
![](http://pics.livejournal.com/zuzichka/pic/000hfsb9/s640x480)