Як сказала колись дивовижна
quod_sciam , щось із того, що з нами відбувається - чи то людей, чи подій - стає нашим життям, щось - нами самими. Існують люди - чистий досвід. Ми переживаємо їх і міняємося, але стати цариною повсякденності, обставиною дії, вони не можуть, не призначені. Такою людиною-всесвітом для мене і майже для всіх спільних знайомих є авторка книг/фотоальбомів, презентація яких відбуеться завтра, 18 лютого, в Музеї Шевченка (бульвар Шевченка,12). О 17-й.
Мені досі тепло від того, що живу з нею в одному часі-просторі і можна вряди-годи говорити про всякі дурниці за мисочкою рису і чайничком чаю.
Власне, анонс
18 лютого, середа, 17.00
Національний Музей Т.Г.Шевченка (Бульвар Шевченка, 12)
Зустріч-розповідь про науково-популярні фотоальбоми
Галини Шевцової:
«Дерев’яні церкви України» (2008 р., видавництво Грані-Т) - книга ввійшла до рейтингу кращих українських видань 2008 року за номінацією «Візитівка»
«Грані Світу. Україна-Японія. Дерев’яна архітектура» (2006 р., видавництво Грані-Т) - книга отримала першу премію міжнародної книжкової виставки-ярмарки у Москві (2006), спеціальну премію Форуму видавців у Львові (2006) та інші премії.
Книги створені на основі багаторічних мандрів Галини Шевцової по містечках і селах України і Японії. Вони презентують рідкісні фото українських дерев’яних церков та показують несподівані особливості структурних рис дерев’яної архітектури і культури України, Японії.
Під час зустрічі авторка не лише розповість про те, як і чому створювалися ці книги, але й проведе екранну демонстрацію авторських художніх фото України та Японії.
Про авторку:
Галина Шевцова -
Закінчила Українську Національну Академію Образотворчого Мистецтва і Архітектури, кандидат архітектури, художник, фотограф, журналіст, член Наукової спілки архітекторів Японії, доцент кафедри Основ Архітектури Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури.
Протягом багатьох років працювала в Університеті Кінкі (Японія), де займалася вивченням та реставрацією японських дерев’яних храмів.
Інші книги Галини Шевцової:
«Стежками Басьо» (2007, видавництво Грані-Т)
«Битий Шлях, або Україна якою ми її любимо» (альбом-путівник, у співавторстві, 2005, видавництво «Дуліби»)