15 звичок людей, які страждають від прихованої депресії

Jul 07, 2017 12:40

Сьогодні натрапив на ось таку коротку, але дуже влучну і важливу статтю англійською мовою. Вирішив її перекласти, щоб донести ці прості думки до українськомовної авдиторії. Дуже часто ранні стадії депресії починаються доволі непомітно, але зрештою можуть привести до серйозних зривів та епізодів глибокого занепаду. Зазвичай не так легко зловити себе у відповідний момент, щоб запобігти такому провалу у темну яму.

15 звичок людей, які страждають від прихованої депресії

Депресія - це дуже серйозний ментальний розлад, який часом може бути непоміченим впродовж років. Люди з прихованою депресією борються з внутрішніми демонами наодинці. Вони не діляться своєю боротьбою і не хочуть обтяжувати людей, які їх оточують.

Бачите, для більшості людей не притаманно відкриватися іншими про свої рани. Ми маємо схильність придушувати все у собі і намагатися вирішити свої проблеми самостійно. Але якщо ви це читаєте, то ви знаєте когось, кого ви потребуєте краще зрозуміти, або ж ви самі розумієте цю боротьбу. Наступні 15 звичок є одними з найбільш поширених у людей, які страждають від прихованої депресії.

1. Вони часто є доволі талановиті та дуже експресивні.

Багато відомих людей страждали від ментальних розладів, і це страждання дає їм глибше розуміння емоцій. Якщо добре про це подумати, це є певним чином джерело їхньої величі. Хоча ми не завжди можемо це бачити, їхня боротьба часто знаходить відображення у їхній роботі. Ці люди здатні винести щось прекрасне з мороку, який їх поглинає.

2. Вони схильні шукати ціль життя.

Нам усім потрібно мати ціль в своєму житті. Ми хочемо бути певними що ми якимось чином причетні до чогось значимого. Люди, які страждають від прихованої депресії, не є виключенням. Вони теж хочуть знати для чого вони існують. Вони також вразливі до почуттів неадекватності та тривожності, які спонукають їх шукати чогось, чого вони ніяк не можуть до кінця осягнути своїм розумом.

3. Інколи вони німо кричать по допомогу.

Часами ми всі потребуємо допомоги. Коли ми не сподіваємося що хтось почуватиметься слабким чи знаходитиметься у пригніченому стані, ми не бачимо їх криків по допомогу. Однак, якщо зауважити їхні крики і якось їм допомогти, то можна утворити з ними дуже близькі та довірочні стосунки.

4. Вони інтерпретують певні речовини інакше.

Хтось, хто має справу з депресією, звичайно знає що вони можуть вживати, щоб своєрідно полегшити свій біль. Вони знають що кафеїн та цукор підіймуть їм настрій і що деякі лікарства можуть їм допомогти. Вони насправді змушені вкладати багато зусиль в те, щоб почуватися краще, на відміну від більшості людей. Це не так просто, як взяти таблетку Тайленолу (знеболюючого), коли болить голова.

5. Вони часто мають дуже детальне сприйняття життя і смерті.

Люди, які страждають від депресії, часто стикаються зі своєю смертністю у моменти відчаю та шукають відповіді на найглибші питання життя. Вони мають схильність переходити від одного жахливого розумового стану до іншого. Звичайно, не всі депресивні люди мають суїцидальні думки, але деякі таки мають їх.

6. Вони мають дивні звички харчування.

Люди з депресією часом не можуть багато їсти, або й взагалі, коли вони в найгіршому стані. Але часом деякі з них можуть їсти більше, коли вони почуваються найгірше. Це залежить від людини.

7. Вони мають ненормальні звички сну.

Люди з депресією часто сплять впродовж кількох днів. Часами заснути неможливо, а часами це єдине, що людина ще може робити. Коли людина в депресії, вона має справу зі станом безпомічності, який просто стрясає увесь її світ.

8. Вони зазвичай мають проблеми з почуттям покинутості.

Якщо ви коли-небудь мали справу з питанням покинутості, то знаєте наскільки жахливою може бути ця проблема. Коли хтось покидає ваше життя, це може бути руйнівним чинником, але це впливає на людей з депресією значно сильніше, ніж на інших людей. Це спричиняє щоразу більшу секретність щодо своїх почуттів і викликає внутрішній страх, що їхні близькі та любимі знову їх покинуть.

9. Вони є професіоналами з вигадування історій для "прикриття".

Вони здатні придумати правдоподібні та вишукані відмовки, щоб пояснити те, з чим вони борються. Наприклад, якщо вони пропустять зустріч або не перетелефонують вам впродовж кількох днів. Вони можуть легко змінити тему розмови, коли заходить мова про такі речі, і відвернути увагу від свого болю.

10. Вони можуть мати свої звичні методи полегшення страждань.

Існує кілька різних змін у стилі життя, які людина може зробити для того, щоб полегшити свою участь і розвантажити свій розум. Наприклад, ці люди можуть займатися фізичними вправами, слухати музику, йти на прогулянки тощо.

11. Вони завжди прикладають зусилля, щоб здаватися щасливими.

Люди, які страждають від депресії, навчаються як підробляти настрої. Збоку вони часто виглядають щасливими і нормальними. Коли вони дозволяють своїй внутрішній боротьбі з'явитися на поверхні, вони почуваються так, ніби вони таким чином засмучують інших.

12. Вони прагнуть любові та прийняття.

Люди з прихованою депресією не ховають свого розладу тому, що вони хочуть бути нечесними, вони просто намагаються захистити своє серце. Ці люди хочуть, щоб їх любили і приймали, як і всі інші.

13. Їм важко відключати свій мозок.

Ці люди швидко обробляють інформацію про все, що відбувається в їхньому житті. Вони надмірно аналізують як добре, так і погане, таким чином дозволяючи усьому значно глибше на них впливати. Їхні мізки - як губки, які вбирають все на своєму шляху.

14. Їм боляче, коли боляче іншим людям.

Коли інші люди страждають, це підштовхує їх до їхніх найгірших моментів. Такі випадки часто активують їхній емоційний біль і можуть бути дуже руйнівними.

15. Вони завжди думають про найгірші можливі сценарії.

Хоча це спричиняє багато стресу, це також може бути корисним час до часу. Так виглядає, що існує зв'язок між високим рівнем інтелекту та депресією, і вони здатні реагувати на все, що життя їм приносить. Це здебільшого робить їх вправними у вирішенні проблем.

Якщо ви або хтось з ваших близьких страждає від прихованої депресії, зверніться по допомогу або запропонуйте свою допомогу. Боротися на самоті нелегко і непродуктивно. Світ може бути чудовим, якщо ви отримаєте належну допомогу, і ніщо не стоятиме вам на заваді. Ви не є тягарем для інших, а люди яких ви любите та про яких ви дбаєте, хочуть вам допомогти, тож дозвольте їм це зробити.

ментальні розлади, депресія, прихована депресія, звички, здоров'я, мої переклади

Previous post Next post
Up